ZERO

Опінії
22 травня, 10:36
ZERO

Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.

Блогер

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Досягнення Порошенка за ці 5 років і то більші за досягнення преZEдента Зеленського. Хто там, чую, не згодний? Будь ласка, докази сюди — скільки мільярдер Зеленський пожертвував на ЗСУ власних грошей? 

Отож. 

З-Е-Р-О. 

Ну, а те, що приписують Зеленському — врятована країна, — так це робив не він. Він в той час взагалі підписував капітуляцію, якою тепер ворог б'є по лобі нашу країну.

А коли зрозумів, що ви країну врятували, ще трохи поістерив про «погане НАТО» і «кордони 24 лютого», а потім тихенько з'їхав і став Сталевояйцевим Героєм Серед Мішків з Піском. 

Насправді звіт має бути наступний. 

5 років тому організований злочинний клан захопив владу в країні. Одного зі своїх лідерів, відповідального у злочинній групі за ідеологію і пропаганду, клан призначив президентом.

Далі всі бригадири і шістки клану були призначені на всі хлібні посади, де благополучно за 5 років державу й розікрали. А розікравши економіку, вони продали й національну безпеку з усіма нами зовнішньому ворогові.

За винесені ворогові ключі від фортеці — для себе і своїх внуків вони отримали дешеву «»білоруську електроенергію", запущену сюди експертом з «Роттердам+» Герусом. А вам дістався ворог, який напав і взяв плату — Маріуполем, Херсоном, Бучею, Харківщиною, Луганщиною і тисячами життів наших найкращих воїнів.

Як описала цю «історію успіху» Безумна: ми зламали систему і через це почалася війна. 

А що ж представники ОЗУ на всіх посадах? Мабуть, прозріли, стали патріотами, записалися в ЗСУ? Та ні. Бригадир Кіперман, що в Укрататнафті прикидався «топ-менеджером», вивів 600 млн грн на свою підставну компанію у перший день повномасштабного вторгнення і втік за кордон. 

Залишився лише пожмаканий бос з ідеології на посаді презедента. В ті дні він теж намагався рвать когті, підписавши капітуляцію з рашкою, але йому не дали. 

Така от історія 5 років. 

Прострочений президент. Трошки починає смердіти, але якщо спеціями приправити, то зі скидкою комусь покатіт.

Читайте також:
Війна
За ці ж кошти можна було захистити значно більше територій.
вчора, 09:29
Світ
Після призову юнаки не зможуть вступити до вищих навчальних закладів, доки не завершать службу.
13 червня, 18:43
Опінії
На переговорах, судячи з заяви Лаврова, для «представників російської культури в Україні» вимагатимуть обов'язкові квоти в органах влади
13 червня, 17:28
Опінії
Щодо ведення сучасної війни наші сержанти та офіцери, мають самі їхати у країни НАТО та проводити курси.
13 червня, 15:47
Опінії
Ми як уламок російської імперії ніяк не можемо відірватися від орди, ухвалюємо ординські закони, даємо владу ординським опричникам
13 червня, 09:23
Новини
Номінально державні компанії працюють на добробут конкретних приватних осіб.
10 червня, 09:05