•  

Вшанували пам'ять Симона Петлюри

480
Вшанували пам'ять Симона Петлюри

     У Полтаві відбувся урочистий мітинг біля меморіальної дошки Симону Петлюрі (Полтавська державна аграрна академія) з нагоди відзначення 135-річчя від дня народження Голови Директорії, Головного отамана військ УНР. 

         У заході взяли участь народний депутат попередніх скликань ВРУ, голова обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка Микола Кульчинський, доцент кафедри фінансів аграрної академії Лариса Некрасенко та інші громадські діячі.

       - Усі, хто знав історію України, хто прагнув свободи Україні, знали що таке російська імперіалістична держава. Вона ніколи не заспокоїться, бо імперія вимагає все нових і нових завоювань. Росія зупинилась на далекому 18-му, 19-му, 20-му століттях і не хоче звідти виходити. В цьому її біда. А наша біда в тому, що ми не знали, а дехто й не знає сьогодні, до якої міри треба любити Вітчизну, щоб захистити її, щоб впасти в почесному бою, - зауважив Микола Кульчинський. 

        На його думку, і, певно, кожен з ним погодиться, що такий приклад відваги у боротьбі за свою країну продемонстрував Симон Петлюра. У нього потрібно вчитись як будувати державу.

      Із діяльності Симона Петлюри ми повинні зробити висновок: якщо Україна хоче бути сильною, заможною, демократичною державою, вона повинна мати сильну армію і кожен чоловік повинен обов’язково пройти військову службу і бути готовим до захисту своєї Вітчизни. 

     Маючи таких національних героїв, як Петлюра, Бандера, Шухевич, українська нація ніколи не схилиться перед окупантами. 

         Представники влади, інтелігенція, студенти поклали квіти до меморіальної дошки Симону Петлюрі.

Коментарі