На росії судові пристави можуть отримати право відстрілювати росіян

СВІТ
26 квітня, 17:24
На росії судові пристави можуть отримати право відстрілювати росіян

До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян

Судовим приставам у росії можуть дозволити стріляти по людях. Відповідний проєкт закону внесено до Держдуми на розгляд.

Також документ передбачає право приставів застосовувати інші спеціальні засоби та фізичну силу, пишуть російські засоби масової дезінформації. 

Згідно з текстом законопроєкту, розміщеного на сайті нижньої палати парламенту, приставам доведеться проходити спецпідготовку та періодичну перевірку на придатність до перелічених дій. Також, у разі застосування цих заходів, вони будуть зобов'язані надати медичну допомогу постраждалим особам «у короткий термін».

15 квітня урядова комісія схвалила законопроєкт мін'юсту рф про наділення всіх співробітників органів примусового виконання (Федеральна служба судових приставів) повноваженнями застосовувати фізичну силу та вогнепальну зброю.

Наразі право застосовувати зброю мають лише силові підрозділи ФССП.

У разі схвалення документа, пристав отримає право застосувати зброю для захисту суддів, учасників судового процесу, свідків, громадян, а також співробітників органів примусового виконання, якщо на них відбувається посягання, пов'язане з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36