•  

​Полтава попрощалася із загиблим від рук російських бойовиків капітаном Біличенком

1060
​Полтава попрощалася із загиблим від рук російських бойовиків капітаном Біличенком

image

У міському будинку культури щойно завершилася церемонія прощання з капітаном СБУ, 42-річним Генадієм Біличенком, який загинув минулої неділі, потрапивши в засаду російської диверсійної групи під Слов’янськом. 

Попрощатися з героєм прийшло кілька тисяч полтавців, серед яких і його колеги, працівники інших правоохоронних структур міста і області, ветерани міліції, СБУ та армійські офіцери, прості полтавці  – всі, хто знав і не знав цю людину.  В церемонії взяли участь в.о. віце-прем’єра України Віталій Ярема, голова ОДА Віктор Бугайчук, голова обласної ради Петро Ворона, інші керівники області. Вони висловили щирі співчуття родині загиблого, а В.Ярема пообіцяв, що капітана буде представлено до державної нагороди, а його родині дадуть квартиру у Полтаві. 

-Я знаю, що керівництвом Служби безпеки України сьогодні вживаються заходи для того, щоб підтримати сім’ю офіцера. Наскільки мені відомо, родині запропоновано квартиру у м. Полтава.  До того ж, Уряд України сьогодні розглядає питання і Геннадій буде представлений до державної нагороди, – сказав Ярема.  

Поховають Г.Біличенка у його рідному селі Гожулах Полтавського району.

У загиблого залишилися 13-річний син, дружина, мати...

Ми сумуємо разом з вами і віримо, що убивці будуть знайдені і жорстоко покарані!   

image

Коментарі