•  

Заступник Мамая виявився… браконьєром?

490
Заступник Мамая виявився… браконьєром?

Цими днями в міліції повідомили, що на території заповідника у Кобеляцькому районі затримали групу людей, які застрелили трьох кабанів. Ну, типові такі браконьєри! Утім, як виявилося, затримали не всіх… Декому вдалося втекти. Серед них і… заступник міського голови Полтави В’ячеслав Стеценко.  

Ситуацію одразу прокоментував у соцмережах народний депутат Сергій Каплін: 

- Сьогодні співробітники міліції в Кобеляцькому районі , на території заповідника , затримали двох жителів Полтави , зі зброєю і « трофеями » у вигляді убитих кабанів. Третій , хто був з браконьєрами , - це перший заступник мера Полтави В'ячеслав Стеценко. Йому вдалося втекти з місця події , але залишився його карабін , зареєстрований на нього. Він зараз у розшуку , а тому не може і далі виконувати свої службові обов'язки , так як за браконьєрство може бути кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі. Інші затримані браконьєри жителі Полтави дають свідчення.

Крім цього Сергія Каплін зазначив, що полтавська влада після цього випадку повністю себе дискредитувала:

- Йому краще було б потурбуватися безпекою проведення майбутніх президентських виборів , а не їздити на полювання в робочий день. З цього приводу я вже говорив з міністром МВС , так що розслідування продовжиться.

Коментарі