10 найкращих новорічних фільмів

25.12.2019, 13:58
Сам удома (1990 р.)
Сам удома (1990 р.)

Видання Independent опублікувало рейтинг найкращих різдвяних фільмів.

До першої десятки увійшли як романтичні комедії, так і фільми жахів:

10. Зустрінь мене в Сент-Луїсі (1944 р., режисер Вінсент Міннеллі). Завдяки цій стрічці світ побачила одна з найгарніших різдвяних пісень в історії - Have Yourself a Merry Little Christmas.

9. Сам удома: Загублений в Нью-Йорку (1992 р., режисер Крістофер Коламбус). Всі розуміють, що фільму не варто було знімати стільки продовжень, але перший сиквел вийшов вдалим.

Дональд Трамп сам удома
Дональд Трамп у фільмі Сам удома

І хоча сюжет практично той самий, що і в першій частині, і головного героя Кевіна просто переміщують у Нью-Йорк, на фільм складно нарікати. 

8. Керол (2015 р., режисер - Тодд Гейнз). У цій красиво знятій адаптації роману Патриції Хайсміт 1952-го року працівниця універмагу закохується у загадкову жінку, старшу за неї, перед Різдвом. 

7. Реальна любов (2003 р., режисер - Річард Кертіс). У цій романтичній комедії стільки всього, за що ми її любимо, що навіть статті про її слабкі місця не здатні зіпсувати загальне враження.

6. Гремліни (1984 р., режисер - Джо Данте). Для того, щоб не дати гремлінам влаштувати безлад, варто дотримуватися лише трьох правил: берегти від світла, не мочити і ні за що не годувати після півночі.

10 найкращих новорічних фільмів_2

Але у цьому різдвяному хоррорі всі ці правила порушуються. Це і стало запорукою веселого перегляду.

5. Різдвяна казка Маппетів (1992 р., режисер - Брайян Хенсон). Навряд чи хтось міг би подумати, що одна з найкращих інтерпретацій "Різдвяної історії" Чарльза Діккенса буде про ляльок. Але вдало підібраним акторам вдалося віддтоврити магію.

4. Сніговик (1982 р., режисер - Діана Джексон). І хоча ця красива анімація, від якої перехоплює подих, не надто відома за межами Великої Британії, кожна її хвилина варта уваги.

Сюжет розгортається довкола маленького хлопчика та сніговика, який оживає, і завершується дивовижними видами засніженої Англії.

3. Ельф (2003 р., режисер - Джон Берг). Ця історія, в якій один з помічників Санти раптово усвідомлює, що він людина і вирушає до Нью-Йорка на пошуки батька могла б стати нудною, якби не віддане ставлення виконавця головної ролі Вілла Феррела до своєї роботи. Ця стрічка напрочуд нецинічна та світла.

2. Сам удома (1990 р., реж - Крістофер Коламбус). Цей фільм різко змінює сюжет після того, як втілюється в життя мрія кожної дитини: залишитися на самоті без родини. Будинок Кевіна намагаються пограбувати двійко злочинців. Посібник з найбільш винахідливих і на диво жорстоких методів самооборони.

1. Це дивовижне життя (1946 р., реж - Френк Капра). Варто зізнатися, що зі 130 хвилин цього фільму, 120 зовсім не можна назвати "дивовижним життям". Насправді, це дуже емоційно виснажлива історія банківського клерка, який ледь зводить кінці з кінцями і хоче вчинити самогубство, але його рятує янгол і показує, яким би поганим був цей світ без нього.

10 найкращих новорічних фільмів_3

Та водночас, це дуже тепла, смішна стрічка, яка витримала випробування часом і стала класикою.

Читайте також:
Скасовані поїздки та зустрічі, невиконані плани, а ще постійне відчуття тривоги – такі реалії життя у світі, яким поширюється SARS-CoV-2.
16:15
Батьки під час карантину працюють з дому. Діти також вдома. Як організувати день в умовах, коли діти буквально «сидять на голові»?
13:25
Людській свідомості, за словами науковця, важко уявити масштаби вибуху.
01 березня, 11:26
Діти, яких частіше хвалять, працюють зосередженіше.
19 лютого, 18:27
Журналісти «Останнього Бастіону» вирішили дізнатися, про що найбільше мріють мешканці Полтави.
31 січня, 17:15
Будинок, у якому мешкав композитор Микола Леонтович, майже зруйнований.
16 січня, 09:24