10-річна українська гімнастка, яка втратила ногу через атаку рф, перемогла на змаганнях у Румунії

СПОРТ
10 червня, 11:05
10-річна українська гімнастка, яка втратила ногу через атаку рф, перемогла на змаганнях у Румунії

10-річна Олександра Паскаль здобула впевнену перемогу на престижних змаганнях Carla’s Rhythmic Cup, які відбулися у Румунії.

Дівчинка виборола золоту медаль і продемонструвала власну незламність. Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

«Глядачі аплодували не лише майстерності Олександри, а й її неймовірній внутрішній силі: мрії сильніші за будь-які обставини», — зазначив посадовець, коментуючи результат гімнастки.

Сам виступ дівчинка оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

«Мій виступ. З любов’ю до своєї справи та вірою в себе», — підписала кадри Олександра.

Варто нагадати, що Олександра Паскаль займається художньою гімнастикою з трьох років.

У травні 2022 року гімнастка отримала поранення внаслідок російського удару по Затоці на Одещині. Дівчинка зазнала численних переломів, після чого опинилася в медикаментозній комі.

Лікарям довелося ампутувати ногу Олександри. Через рік, у 2023 році, Олександрі встановили біонічний протез, після чого вона розпочала реабілітацію та поступово повернулася до занять художньою гімнастикою.

Автор : Вікторія Слободенюк
Читайте також:
Спорт
Таїсія Онофрійчук оновила власний рекорд за кількістю золотих нагород на одному етапі Кубка світу
31 березня, 07:16
Спорт
Лідерка збірної України з художньої гімнастики виборола золоту медаль у фіналі вправи з обручем на чемпіонаті світу 2026 року.
15:05
Спорт
Новим співвласником стане брат зятя Трампа.
14 серпня, 12:12
Спорт
Джанні Інфантіно підозрюється у тому, що забезпечив виплату солідних коштів своїй ймовірній коханці.
09 серпня, 12:10
Спорт
Джанні Інфантіно став героєм нового скандалу.
08 серпня, 08:03