​1000 полтавців взяли участь в напівмарафоні містом

ПОЛТАВА
04.09.2016, 12:20
​1000 полтавців взяли участь в напівмарафоні містом

Близько 1000 полтавців взяли участь у забігові, організованому компанією «Нова Пошта».

Полтавські бігуни сьогодні долучилися до напівмарафону вулицями міста. Як стверджують організатори заходу, містяни не вперше біжать різні дистанції у рамках змагання.

– Ми щиро раді, що учасники вибрали для себе наш напівмарафон. Цінуємо кожного спортсмена та любителя, що виходить на старти. Наша команда створила для вас всі умови для досягнення поставлених цілей. Спробужмо зробити так, аби цей день залишився у їхній пам’яті назавжди і дав потужний стимул бігати і долати нові вершини, – зазначив один із організаторів забігу Максим Кривенко.

Спортсменам та аматорам було запропоновано 4 дистанції: 1 км.( по вул. Соборності), 3 км. (Корпусний Сад, вул. Монастирська, вул. Пилипа Орлика, вул. Небесної сотні), 10 км.( Корпусний сад, вул. Шевченка, вул. Європейська, проспект Першотравневий) та 21 км.( Корпусний сад, вул. Європейська, вул. Соборності, вул. Пилипа Орлика).

Змагання проводилися також у дитячій категорії.

Переможці на фініші отримали цінні призи.

Зазначимо, це вже другий напівмарафон, організований у Полтаві. 

Читайте також:
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
12 липня, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38