14 березня День українських добровольців

ВІЙНА
14 березня, 10:35
14 березня День українських добровольців

Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу

Сьогодні, 14 березня Україна відзначає День українського добровольця.

Бійці-добровольці - це ті, хто за покликом серця взяли до рук зброю та пішли захищати Україну від навали російських окупантів.

Події на фронті та мужність наших героїв-захисників вкотре доводять незламність духу нашої славетної нації, тяглу спадкоємність поколінь — нащадків волелюбних гайдамаків, звитяжних козаків, богатирів і нескорених ніким скіфів, чиє ім'я у свій час гриміло на увесь світ!

Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу, який не скорився підступним ворогам ані у давнині, ані в добу Козаччини чи епоху тоталітарного режиму.

І хоча жертв російського вторгнення в Україну все більшає, наші мужні герої сміливо дають відсіч ворогу, кожною краплиною своєї крові захищаючи мирне населення...

А скільки добра зробили небайдужі до долі країни та нації вітчизняні й закордонні волонтери, діаспора... Усього з 2014 року до волонтерства долучилося десятки тисяч осіб, які тільки за перший рік неоголошеної війни передали на фронт тисячі тонн гуманітарної допомоги! 

Ми впевнені, що незламний дух патріотів, їх героїчний приклад і звитяга, пробудять наш народ та Україна нарешті скине багаторічні кайдани та позбудеться внутрішніх ворогів і зовнішніх окупантів.

Слава Україні! Героям Слава!

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Львів'янин, широта душі якого не знала меж. Українець, якому доля судила виявити справжню мужність козака-характерника до останнього подиху.
15 березня, 15:30
Війна
Білорус приїхав влітку 2016 року, як доброволець доєднався до полку «Азов», аби допомагати українцям у боротьбі з російським вторгненням.
02 лютого, 16:17
Війна
Уже 10-й рік Україна у борні за волю й державність проти східного сусіда. Ця війна породила чимало Героїв, серед яких і наш земляк.
25 січня, 12:31
Опінії
Маємо знати та поширювати інформацію про наших Героїв-захисників. Тільки так загартовуватимуться наступні покоління.
04.09.2023, 18:35
Опінії
Кожен день наші козаки роблять усе, щоби свята Українська земля була очищена від російських окупантів. Раз і назавжди!
31.08.2023, 18:35
Війна
Вже 9 років поспіль українські воїни-добровольці беззупинно нищать російського окупанта на всьому обширі фронту від Херсону до Вовчанська.
16.08.2023, 16:00