14 березня День українських добровольців

Виміри
14 березня, 10:50

Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу

Сьогодні, 14 березня Україна відзначає День українського добровольця.

Бійці-добровольці - це ті, хто за покликом серця взяли до рук зброю та пішли захищати Україну від навали російських окупантів.

Події на фронті та мужність наших героїв-захисників вкотре доводять незламність духу нашої славетної нації, тяглу спадкоємність поколінь — нащадків волелюбних гайдамаків, звитяжних козаків, богатирів і нескорених ніким скіфів, чиє ім'я у свій час гриміло на увесь світ!

Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу, який не скорився підступним ворогам ані у давнині, ані в добу Козаччини чи епоху тоталітарного режиму.

І хоча жертв російського вторгнення в Україну все більшає, наші мужні герої сміливо дають відсіч ворогу, кожною краплиною своєї крові захищаючи мирне населення...

А скільки добра зробили небайдужі до долі країни та нації вітчизняні й закордонні волонтери, діаспора... Усього з 2014 року до волонтерства долучилося десятки тисяч осіб, які тільки за перший рік неоголошеної війни передали на фронт тисячі тонн гуманітарної допомоги! 

Ми впевнені, що незламний дух патріотів, їх героїчний приклад і звитяга, пробудять наш народ та Україна нарешті скине багаторічні кайдани та позбудеться внутрішніх ворогів і зовнішніх окупантів.

Слава Україні! Героям Слава!

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Українське небесне воїнство поповнилося незламним Героєм, який віддав власне життя за кожного з нас.
21 березня, 16:58
Війна
Японський дракон полишив кримінальний світ вулиць країни Сонця, що сходить, заради захисту України від російської орди.
27 лютого, 17:31
Війна
Перебуваючи в Україні, Ендрю Пітерс поділився жахами, свідком яких він був, сказав його батько.
27 лютого, 13:35