14-річний український картингіст здобув титул чемпіона Європи

СПОРТ
31.07.2023, 07:25

14-річний гонщик Олександр Бондарев став першим українцем в історії картингу, хто виборов титул чемпіона Європи.

Фінальний раунд чемпіонату Європи за титул переможця пройшов цими вихідними на італійському треку Cremona Circuit.

Про це йдеться у дописі Олександра Бондарева у соцмережі Facebook.

У категорії OK Junior, у якій виступає Бондарев, участь взяли 81 картингіст з різних куточків світу.

У пʼятницю Олександр здобув невдалу кваліфікацію, зайнявши 29-у позицію у рейтингу. Однак згодом відіграв 22 позиції та увійшов в топ-5 і здобув хорошу стартову позицію для Супер Хіта.

У фіналі Бондарев стартував з Р4, на шостому колі йому вдалося обігнати суперника і зайняти Р3, на цій позиції він і фінішував.

14-річний український картингіст здобув титул чемпіона Європи_1
14-річний український картингіст здобув титул чемпіона Європи_3
14-річний український картингіст здобув титул чемпіона Європи_5
14-річний український картингіст здобув титул чемпіона Європи_7

20 липня український 14-річний гонщик Олександр Бондарев очолив оновлений міжнародний офіційний рейтинг спортсменів з картингу -FIA International Karting Ranking (IKR).

вчора, 09:12
Спорт
Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Спорт
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25