15 липня буде продовжено знущання над Романом Червінським

Опінії
09.07.2024, 16:05
15 липня буде продовжено знущання над Романом Червінським

Процес відбудеться у закритому режимі. Тобто без допуску родичів, представників громадськості та преси.

Заступник голови Полтавського обласного осередку «Правого сектору»

15.07.2024 року буде продовжено знущання нинішньою владою з українського полковника-контррозвідника Романа Червінського. Процес відбудеться в закритому режимі, без допуску родичів,  представників громадськості та преси.

Тим, хто хоч раз був присутнім на цих ганебних спектаклях влаштованих владою, давно зрозуміло: була б на то воля тих, хто керує цим процесом за лаштунками залу суду, — заборонили б і присутність адвокатів. А ще, подвоїли б кількість прокурорів.

Пишу про це не як диванний «критикан», а як людина що на власній шкірі переконалась у злочинній поведінці влади, яка давала накази створювати перепони на шляхах до судового засідання небайдужим громадянам. При тому, як я вже писав раніше, цей наказ виконували навипередки чотири силових структури разом, «зведеним загоном».

Всім відомий принцип: ворог мого ворога — мій друг! Так от саме цей принцип керує моєю свідомістю стосовно процесу над Червінським, адже аргументи прості.

Ні в кого не викликає сумнівів, що протягом своєї службової діяльності, полковник української розвідки неодноразово створював ситуації, які дуже не подобались представникам країни — окупанта, а в першу чергу ФСБ.

Виходячи з цієї логіки, зрозуміло, що саме ця структура вже довгий час, прикладає надзусилля, щоби не лише нейтралізувати, а й покарати українського дієвого спецслужбовця. І логічно було б допустити, що саме ті, хто порушуючи всі можливі пункти правосуддя, — працює в першу чергу на користь спецслужб нашого ворога.

Керуючись такою логікою переконаний що масова підтримка Червінського це вірний шлях свідомої частини суспільства. Тому раджу всім, хто бажає бути присутнім під залою Кіровоградського районного суду міста Кропивницький, 15.07.2024 із місією підтримки розвідника, вибирати не стандартні шляхи аби дістатись локації.

Велика ймовірність чергових перепон на трасах... Свободу Червінському! Слава Україні!

Читайте також:
Економіка
Диктатор путін переймає досвід узурпатора Зеленського у наповненні бюджету
25 червня, 15:48
Політика
США депортують за думки та меми: актор і письменник стали жертвами прикордонного контролю
25 червня, 12:29
Політика
Як стверджує народна мудрість, навіть звільнений раб не хоче свободи. Навпаки, колишній раб прагне мати власних рабів задля поневолення.
19 червня, 12:35
Політика
В Юґославії колись створювали юґославів, у СССР — Homo Sovietucus, а у РФ — «раzzєяніна». Нічого дивного, так діє інстинкт самозбереження.
18 червня, 21:49
Політика
Кремлівськими коридорами ходять особи різного етнічного походження і віросповідання, але всі вони «руzzкіє». Так велить їхній бункерний дід.
16 червня, 13:47
Опінії
Потворні державоподібні утворення можуть існувати виключно на крові й насиллі сторіччями. Кремлівський проєкт це довів не раз і не два.
11 червня, 21:45