15 серпня 2022 року в Україні відбулась не аби яка подія.

17 серпня, 13:28
15 серпня 2022 року в Україні відбулась не аби яка подія.

Романа Маселко було обрано членом ВРП за квотою Верховної ради України завдяки підтримці ОПЗЖ.

Пройшов рік, Роман Маселко отримав близько 2 400 000 грн заробітної плати за цей час, очолив направлення з реформування ЄСІТС (Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи).

Крім того, за цей час Роман Маселко вже був притягнутий до відповідальності за ст. 124 КУпАП (керуючі ровером, не дотримався правил дорожнього руху й врізався в авто) та ніби за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Щодо останньої, мною особисто було направлено йому прохання повідомити чи ця інформація відповідає дійсності. Але минуло понад місяць, а Рома все мовчить.

Злі язики говорять, що у вирішення питання та знищення інформації про цю подію, втручалось посольство самої стурбованої країни у світі.

То все ж хотілось би почути результат роботи цього члена ВРП за отриману винагороду у 2 400 000 грн. Яку користь він приніс державі.

Одразу хочу його прихильників, як і прихильників його поплічників Сальнікова (звинувачується у вимаганні хабаря) та незаконно призначеного екс-голови незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України) Всеволода Князєва(звинувачується у побудові схеми отримання суддями ОЗУ ВП ВС хабарів за прийняття рішень)  застерегти щодо його допомоги ЗСУ. Рома, перераховує на відміну від суддів не 40% заробітної плати яку він отримує нічого не роблячи, а лише 20%.

Чекаємо на звіт цього недоброчесного члена ВРП, на моє переконання.

До речі, вчора отримав ухвалу з Верховного суду за моїм позовом до ВРП щодо зобов'язання ВРП розглянути питання його недоброчесності та внесення до Верховної ради України подання про його звільнення. Верховний суд (не України) вважає, що такий позов щодо Роми жоден суд в Україні не може розглядати.

Ухвалу звичайно оскаржимо до ще одної нелегітимної інституції, а далі вже до ЄСПЛ, якщо судді виснують, що Рома у нас недоторканний, як і Етична рада.

Хоча аналогічні позови Роми Верховний суд (не України) розглядає. Тому чекаємо на звіт та відповідь Роми щодо порушення ним ст. 130 КУпАП.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу💙💛

Автор : Ростислав Кравець
Читайте також:
Опінії
Держава втратила контроль над судовою гілкою влади та передала цей контроль іноземцям.
06 грудня, 10:45
Опінії
ОАСК та КСУ заважав партнерам знищити і остаточно деградувати судову гілку влади та зробити її маріонеткою в руках іноземців?
02 грудня, 19:44
Опінії
Вчора було затримано чотирьох суддів Київського апеляційного суду. Один з них вже давно мав перебувати за ґратами — за «справи Майдану».
30 листопада, 13:37
Кримінал
Апеляційна палата Антикорсуду відмовився арештовувати майно підозрюваних у справі «ПриватБанку».
28 листопада, 09:56
Опінії
Прокурори допомагають уникнути покарання Альоні Шевцовій, котра причетна до «відмивання» 5 млрд ₴ онлайн-казино
22 листопада, 12:09
Політика
Скарги пересічних громадян чекатимуть на свою чергу роками, а скарги грантоїдів будуть пріоритетом номер один.
21 листопада, 09:45