15 серпня 2022 року в Україні відбулась не аби яка подія.

17.08.2023, 13:28
15 серпня 2022 року в Україні відбулась не аби яка подія.

Романа Маселко було обрано членом ВРП за квотою Верховної ради України завдяки підтримці ОПЗЖ.

Пройшов рік, Роман Маселко отримав близько 2 400 000 грн заробітної плати за цей час, очолив направлення з реформування ЄСІТС (Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи).

Крім того, за цей час Роман Маселко вже був притягнутий до відповідальності за ст. 124 КУпАП (керуючі ровером, не дотримався правил дорожнього руху й врізався в авто) та ніби за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Щодо останньої, мною особисто було направлено йому прохання повідомити чи ця інформація відповідає дійсності. Але минуло понад місяць, а Рома все мовчить.

Злі язики говорять, що у вирішення питання та знищення інформації про цю подію, втручалось посольство самої стурбованої країни у світі.

То все ж хотілось би почути результат роботи цього члена ВРП за отриману винагороду у 2 400 000 грн. Яку користь він приніс державі.

Одразу хочу його прихильників, як і прихильників його поплічників Сальнікова (звинувачується у вимаганні хабаря) та незаконно призначеного екс-голови незаконно зареєстрованого Верховного суду (не України) Всеволода Князєва(звинувачується у побудові схеми отримання суддями ОЗУ ВП ВС хабарів за прийняття рішень)  застерегти щодо його допомоги ЗСУ. Рома, перераховує на відміну від суддів не 40% заробітної плати яку він отримує нічого не роблячи, а лише 20%.

Чекаємо на звіт цього недоброчесного члена ВРП, на моє переконання.

До речі, вчора отримав ухвалу з Верховного суду за моїм позовом до ВРП щодо зобов'язання ВРП розглянути питання його недоброчесності та внесення до Верховної ради України подання про його звільнення. Верховний суд (не України) вважає, що такий позов щодо Роми жоден суд в Україні не може розглядати.

Ухвалу звичайно оскаржимо до ще одної нелегітимної інституції, а далі вже до ЄСПЛ, якщо судді виснують, що Рома у нас недоторканний, як і Етична рада.

Хоча аналогічні позови Роми Верховний суд (не України) розглядає. Тому чекаємо на звіт та відповідь Роми щодо порушення ним ст. 130 КУпАП.

Вірю у ЗСУ, незалежний суд України та перемогу💙💛

Автор : Ростислав Кравець
Читайте також:
Політика
Мільйонна зарплата та нерухомість у столиці: які статки декларує членкиня ВРП Ольга Попікова
18 липня, 16:36
Опінії
На Сумщині судять чоловіка, який виготовив зброю для захисту від окупантів
29 червня, 07:42
Позиція
ВРП перетворилася на інструмент знищення незалежності судової системи.
28 червня, 17:12
Політика
Погляди й оцінки представників адвокатури щодо сучасного стану так званої «судової реформи».
28 червня, 16:21
Війна
Мова йшла про дворівневий пентхаус площею у 1012,6 кв. м, якій дружина посадовця отримала на праві спадщини.
19 червня, 16:14
Політика
Причиною звільнення став незаконно отриманий «подарунок» у вигляді оренди чотирикімнатної квартири у Києві за 1000 гривень на місяць.
17 червня, 16:30