2 BMW, 2 будинки і катери стали жертвами «непоняток» між прокурорами і авторитетами в Києві

ПОЛТАВА
05.09.2017, 08:07
2 BMW, 2 будинки і катери стали жертвами «непоняток» між прокурорами і авторитетами в Києві

З’ясування стосунків між прокурорами і авторитетами спричинило кілька вибухів і підпали в елітному районі Києва. «Жертвами» розборок стали два авто BMW, два будинки і катери. Це трапилося на Столичному шосе вчора вночі, пише журналіст Станіслав Речинський на своїй сторінці у Facebook.

Журналіст зазначив, що «непонятка» виникла між екс-прокурором Криму Молицьким, прокурором Мельником (екс-прокурор Полтавської області і Києва) і авторитетом Лищенко на прізвисько «Лича». Причина конфлікту, за словами журналіста, кілька будинків на території так званого «Французького містечка».

«Французьке містечко» час перейменувати в «Чиказьке». Найсмішніше, що у «Французькому містечку» мешкає начальник Управління держохорони Валерій Гелетей», – іронізує Речинський.

Читайте також:
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01