200 полтавських правоохоронців рушили в АТО

ПОЛТАВА
17.11.2014, 13:58
200 полтавських правоохоронців рушили в АТО

Зведений загін правоохоронців Полтавщини та бійці спеціальної роти міліції «Полтава» в чергове відправились у зону проведення антитерористичної операції, щоб змінити своїх колег на передовій.

До обов’язків «полтавців» входитиме виконання усього спектру правоохоронних завдань, які покладаються на працівників міліції, серед яких охорона громадського порядку, несення служби на блокпостах та перевірка автотранспорту, допомога місцевим правоохоронцям та цивільному населенню.

Батьки, дружини з дітьми, колеги проводжали бійців зі слізьми на очах та міцними обіймами.

Групу бійців спецпідрозділу «Полтава» цього разу очолив Сергій Красницький, командир роти «Полтава».

«Наші бійці, які сьогодні вирушають на Схід, уже були на місці несення служби і добре знають тамтешні умови та особливості. Впевнений, що вони будуть чітко та віддано виконувати свої обов’язки і повернуться додому живими і здоровими» — зазначив Сергій Красницький.

Представники громади розтягли 25-метровий прапор України, який об’їздив весь схід, спекли короваї, а також назбирали сала, яке переробили на спеціальні закуски зі спеціями.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00