235 тис. євро отримала «Ворскла» за програш «Локомотіві» у Лізі Європи

ПОЛТАВА
28.02.2017, 13:35
235 тис. євро отримала «Ворскла» за програш «Локомотіві» у Лізі Європи

Полтавська «Ворскла» отримала від УЄФА 235 тис. євро за участь у цьогорічному розіграші Ліги Європи, де за підсумком двох матчів «біло-зелені» програли хорватській «Локомотіві».

Чемпіон України – київське «Динамо», за даними офіційного сайту УЄФА, отримає 12,7 мільйона євро за вихід у груповий етап турніру. За 500 тисяч кияни отримають за 2 нічиї в матчах проти «Бешикташа» і «Наполі», а також 1,5 мільйона – за перемогу в домашньому поєдинку проти стамбульського клубу.

За доходами в єврокубках сезону 2016/17 донецький «Шахтар» посів друге місце серед українських клубів. «Гірники» заробили як мінімум 6 мільйонів 280 тисяч євро.

За вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» міг заробити ще 750 тисяч євро, але поступився «Сельта».

Луганська «Зоря» за свій виступ у груповому етапі Ліги Європи отримає 2 мільйона 840 тисяч євро.

«Ворскла» і «Олександрія», які вилетіли в 3 кваліфікаційному раунді Ліги Європи, отримають від УЄФА по 235 тисяч євро.

Слід зазначити, що ці цифри не є остаточними, оскільки в кінці сезону команди ще отримають перерахування від «ринкового пулу».

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17