246,4 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацію нелегально перебувають на території України

ПОЛТАВА
05.02.2018, 12:04

246,4 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацію нелегально перебувають на території України. Про це повідомила Державна фіскальна служба України на своїй сторінці у Facebook. Усього за рік на територію України ввезли 958,5 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, йдеться у повідомленні. 748,9 тис. з них мали право лише на тимчасове перебування на території України.

Кожного дня стрічки новин забиті повідомленнями про співпрацю з МВФ, кредит від якого для України чекають, як манну небесну. 

У той же час бюджет України недоотримує мільярди доларів США від несплати митних платежів та податків під час ввезення автомобілів в Україну.

Читайте також:
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54