30 років при владі: президент Чаду планує переобратися на новий термін

СВІТ
08 квітня, 14:00
30 років при владі: президент Чаду планує переобратися на новий термін

Союзник західних держав по боротьбі з ісламістськими терористами Ідрис Дебі готовий знову стати президентом Чаду.

Відповідну інформацію зі столиці африканської країни Нджамени, де завершується передвиборча кампанія, оприлюднило видання "Reuters".

Багаторічний президент упевнений, що попри пандемію коронавірусу і зростання терористичної загрози на чорному континенті йому вдасться втриматися при посаді.

«Я заздалегідь знаю, що переможу, як робив це останні 30 років. Хоча й мушу визнати той факт, що є люди, які невдоволені нашим урядом і це природно. Опозиційні лідери закликали своїх прихильників бойкотувати вибори та зробити країну "некерованою", але це тільки погіршить і так складну ситуацію у Чаді. Звертаюся до громадян бути відповідальними», – прокоментував ситуацію 68-річний Ідрис Дебі.

Слід зауважити, що зовнішнім гарантом внутрішньополітичної стабільності у Чаді є його колишня метрополія Франція, влада якої інвестує в переозброєння місцевих силових структур задля боротьби з ісламськими терористами.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", нещодавно у сусідньому Ніґері армія підняла невдалий заколот проти новообраного президента.

Читайте також:
30 років при владі для Ідриса Дебі завершилися смертю від кулі повстанців-ісламістів на півночі Республіки Чад.
вчора, 10:37
Лісова пожежа, що кілька днів вирує на території Кейптауна, призвела до знищення книгозбірні головного університету ПАР.
19 квітня, 10:37
Колишню колонію Франції у Західній Африці лихоманить масовими протестами у зв'язку з арештом лідера сенеґальської опозиції Усмана Сонко.
08 березня, 13:44
Спеціалісти США у галузі радіоелектронного озброєння взялися проводити інженерно-технічний аналіз відомої російської військової розробки.
28.12.2020, 10:37
Найближчими днями Організація Об'єднаних Націй розгорне гуманітарну місію в Ефіопії з метою допомогти нужденним.
05.12.2020, 07:51
Понад 25 000 ефіопських біженців втекли з регіону Тиґрай у сусідній Судан від постійних артилерійських обстрілів.
25.11.2020, 19:26