«33-й рік?» – Софія Федина про обшуки у Марусі Звіробій

28.11.2019, 09:03
«33-й рік?» – Софія Федина про обшуки у Марусі Звіробій

Народний депутат Софія Федина вважає обшуки, які 28 листопада розпочалися у будинку волонтера Марусі Звіробій, хамством з боку Державного бюро розслідувань і проводить паралелі з 1933 роком.

Своєю думкою Федина поділилася у Facebook.

Детективи ДБР вранці 28 листопада прийшли з обшуком до будинку волонтера Марусі Звіробій. Раніше Звіробій із Фединою опублікували критичне щодо нинішньої влади відео. За фактом цього відео проти Федини та Звіробій була порушена кримінальна справа.

«33-й рік? Що за хамство? Що за дика поведінка?», – написала Федина, поширивши онлайнтрансляцію Звіробій про обшук, який у неї проводиться.

Читайте також:
Війна
Ормузька протока, через яку до початку війни проти Ірану на світовий ринок надходило близько 20% нафти, досі залишається замінованою.
18:11
Світ
Він був довічно засуджений за геноцид і воєнні злочини.
17:41
Війна
Українські військові вистежують росіян у густій рослинності та влаштовують їм засідки.
17:25
Війна
Директор ЦРУ Джон Реткліфф під час візиту до Москви міг попередити Кремль про наслідки атаки на НАТО.
16:33
Війна
Постачання нафти через Ормузьку протоку продовжують відновлюватися і вже досягли приблизно 3/4 від довоєнного рівня.
16:04
Політика
В Україні можуть запровадити додаткові обмеження для людей, які ухиляються від мобілізації.
15:33