4 асфальтобетонні заводи перевірили на Полтавщині

ПОЛТАВА
15.09.2016, 16:07
4 асфальтобетонні заводи перевірили на Полтавщині

На Полтавщині перевіряли та атестували на придатність чотири асфальтобетонні заводи – про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Представники ДП «Дорцентру» перевірили роботу 4-ох асфальтобетонних заводів ДП «Полтавський облавтодор», які розташовані в селі Мачухи Полтавського району, с. Засулля Лубенського району, у Гадячі та у Глобине. Перевірка показала, що асфальтобетонні заводи відповідають ДСТУ Б. В.2.7-119:2011 та випускають сировину для ремонту доріг належної якості.

За результатами перевірки представники ДП «Дорцентру» атестували ці заводи на придатність. Крім цього, перевірили об’єкти поточного середнього ремонту, а саме: автодорогу М-22 Полтава-Олександрія (виконує роботи ТОВ Ростдорстрой), Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин (виконує роботи ТОВ Шляхове будівництво Альтком), Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук (ТОВ Данко).

Також були надані рекомендації організаціям, які виконують ремонтні роботи, виконання яких поліпшить якість виконаних робіт та підвищить їхні темпи.

Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12