40 рейдових бригад патрулюють екосистеми Полтавщини й Харківщини

ПОЛТАВА
27 червня, 13:46
40 рейдових бригад патрулюють екосистеми Полтавщини й Харківщини

Для спостереження за лісовими масивами використовуються нові прохідні автомобілі та дрони. Порушників пожежної безпеки штрафують.

Про це відзвітувала пресслужба Слобожанського лісового офісу. Зазначається, що до рейдових бригад долучаються працівники правоохоронних органів та Державної служи України із надзвичайних ситуацій з обох областей.

Найбільшу увагу звертають на відвідувачів екосистем, які розпалюють багаття у невстановлених для цього місцях. Станом на тепер відповідними службами вже складено 41 протокол на порушників правил пожежної безпеки у лісах за статтями 65, 85, 241 і 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Працівники філій Слобожанського лісового офісу здійснюють нагляд за лісами й проводять роз'яснювальну роботу із населенням щодо дотримань правил пожежної безпеки у лісах. Загалом це близько 230 наших співробітників. Під час рейдів лісівники використовують нові прохідні автомобілі, які допомагають оперативно реагувати у будь-яких ситуаціях, та є прохідними у лісовій місцевості, а також сучасне обладнання для спостереження за лісовими масивами», — зазначили лісівники.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, що Міндовкілля, Держлісагентство та ДП «Ліси України» погодили знищення лісу для видобутку бурштину. Таке рішення суперечить вимогам «Державної стратегії управління лісами України до 2035 року».

40 рейдових бригад патрулюють екосистеми Полтавщини й Харківщини_1
Читайте також:
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43
Полтава
Шафран сітчастий — біла квітка, яка зустрічається тільки весною на схилах балок і ярів. Недавно його виявили на Київщині й Черкащині.
01 жовтня, 12:39
Полтава
Всі ми, як ті дерева у незайманій екосистемі, наче й люди, а такі різні! Кожен із нас має власні таємниці, якими не ділиться ні з ким.
26 вересня, 13:45