43% українського газу та 12% нафти видобуває Полтавщина

ПОЛТАВА
17.02.2017, 10:44
43% українського газу та 12% нафти видобуває Полтавщина

Статистичні дані свідчать, що область – у числі лідерів згідно показників сільськогосподарської галузі та наповненням держбюджету й видобутку вуглеводнів у країні.

Так, під час круглого столу за підсумками соціально-економічного розвитку Полтавської області в 2016 році зазначили, що наш регіон має значні досягнення в промисловості, адже забезпечує у країні 66% видобутку газового конденсату, 43% – природного газу і 12% нафти. А за обсягами інвестування Полтавщина – сьома серед 24 областей.

За 2016 рік область сплатила 28,1 млрд грн. до державної та місцевих скарбниць. А до загального фонду місцевих бюджетів спрямували 6,1 млрд грн. Це на 30,4% більше, ніж торік. Завдяки децентралізації, 12 об’єднаних громад в області отримали до бюджетів 542 млн грн.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
Полтавські гастрономічні контрасти: де смачно, де затишно, а де краще не йти вдруге
вчора, 13:30
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
05 липня, 11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
04 липня, 15:25
Полтава
Як Голинського незаконно призначили прокурором Полтавщини: подробиці схеми.
03 липня, 14:03
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09