44 країни підтримали ідею створення спецтрибуналу для росії за злочини в Україні

ВІЙНА
03 квітня, 10:57
44 країни підтримали ідею створення спецтрибуналу для росії за злочини в Україні

Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.

У Нідерландах представники 44 країн наголосили на важливості повної відповідальності росії за злочини проти України та підтримали ідею створення для цього спеціального трибуналу.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

У декларації за підсумками конференції «Відновлення справедливості для України», яка проходила в Гаазі 2 квітня, країни-підписанти зазначили, що вони «залишаються відданими» створенню спецтрибуналу для розслідування та судового переслідування злочину агресії проти України.

Також підписанти привітали пропозицію Нідерландів прийняти такий спецтрибунал. Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.

Читайте також:
Війна
Не одному Маріуполі окупанти підготували долю знелюдненого міста. У фокусі Кремля — курортні міста всього Півдня України.
16 квітня, 06:00
Світ
Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.
04 квітня, 12:35
Війна
Вона закликала вбивати українських дітей
01 квітня, 15:06
Війна
Вони сприяли депортації до московії 15 українських дітей
30 березня, 08:44
Кримінал
На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.
24 березня, 19:02
Кримінал
Відомий неонацист і воєнний злочинець із РФ нині перебуває у в'язниці міста Вантаа. Однак його можуть випустити, якщо не доведуть вину.
20 березня, 19:15