5 га лісу висадить «Останній Бастіон» із лісгоспом у Полтавському районі

ПОЛТАВА
13.03.2017, 14:46
5 га лісу висадить «Останній Бастіон» із лісгоспом у Полтавському районі

Представники «Останнього Бастіону» спільно з ДП «Полтавське лісове господарство» та полтавцями залісять 5 га на території села Сем’янівка Полтавського району саджанцями сосни, акації, червоного та звичайного дубу. Акція з висаджування дерев запланована на 16-17 березня й проходитиме як захід із турботи про екологію регіону, розповів Олексій Бондаренко, начальник відділу лісового господарства.

Директор лісгоспу Андрій Барсуков зазначив, що господарство залюбки прийме допомогу полтавців у залісненні території. «Останній Бастіон» запрошує всіх активних і свідомих мешканців Полтави та району долучитися до масштабного заходу з висаджування лісу.

За додатковою інформацією звертатися на електронну скриньку видання: [email protected]

Читайте також:
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14 липня, 14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
14 липня, 08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
13 липня, 17:25
Зеленський має відвідати Полтавщину 15 липня.
13 липня, 15:58
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
13 липня, 11:54