50 % ринку автобусних перевезень є нелегальними, — Омелян

ПОЛТАВА
02.09.2018, 18:13

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив: щонайменше половина автобусних перевезень в Україні здійснюється без відповідних документів.

«Зараз концентруємо свою увагу на ліквідації так званих «чорних перевізників». Це стосується не лише російського напрямку, а й усієї України», — зазначив чиновник.

Так, за приблизними підрахунками міністерства, мінімум 50% всіх автобусних перевезень є в "сірій" або в "чорній" зоні, тобто компанії або перевізники взагалі не мають жодних документів чи прав возити людей, а їх автобуси переобладнані з порушеннями техніки безпеки.

Омелян підкреслив, що цього тижня під час його робочої поїздки до Донецької та Луганської областей було задокументовано багато фактів роботи "чорних" перевізників.

Так, за його словами, відомством були зафіксовані факти, коли «відверто кримінальні угруповання» покривають поїздки у Росію.

«Безумовно, це буде мати відповідну реакцію з боку Міністерства інфраструктури спільно з правоохоронними органами, Державною службою безпеки на транспорті», - сказав Омелян.

Він сподівається, що запровадженню електронного кабінету перевізника допоможе збільшенню рівня прозорості у сфері транспортних перевезень.

Читайте також: Кінець ери маршруток?

http://bastion.tv/news/kinec-eri-marshrutok/

Читайте також:
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30