50 % ринку автобусних перевезень є нелегальними, — Омелян

ПОЛТАВА
02.09.2018, 18:13

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив: щонайменше половина автобусних перевезень в Україні здійснюється без відповідних документів.

«Зараз концентруємо свою увагу на ліквідації так званих «чорних перевізників». Це стосується не лише російського напрямку, а й усієї України», — зазначив чиновник.

Так, за приблизними підрахунками міністерства, мінімум 50% всіх автобусних перевезень є в "сірій" або в "чорній" зоні, тобто компанії або перевізники взагалі не мають жодних документів чи прав возити людей, а їх автобуси переобладнані з порушеннями техніки безпеки.

Омелян підкреслив, що цього тижня під час його робочої поїздки до Донецької та Луганської областей було задокументовано багато фактів роботи "чорних" перевізників.

Так, за його словами, відомством були зафіксовані факти, коли «відверто кримінальні угруповання» покривають поїздки у Росію.

«Безумовно, це буде мати відповідну реакцію з боку Міністерства інфраструктури спільно з правоохоронними органами, Державною службою безпеки на транспорті», - сказав Омелян.

Він сподівається, що запровадженню електронного кабінету перевізника допоможе збільшенню рівня прозорості у сфері транспортних перевезень.

Читайте також: Кінець ери маршруток?

http://bastion.tv/news/kinec-eri-marshrutok/

Читайте також:
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
18:20
Опорний заклад середньої освіти у селі Мартинівка підготували до капітальної реконструкції з проведенням комплексної термомодернізації.
14:06
Попри різку зміну погодних умов на Полтавщині досі спостерігається високий рівень пожежної небезпеки.
08:57
Що потрібно для того, щоб стати пілотом? Відповідь професіоналів.
вчора, 17:25
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
вчора, 11:54