61 атовець отримав землю в Пирятинському районі

ПОЛТАВА
09.09.2016, 05:55
61 атовець отримав землю в Пирятинському районі

51 учасник війни на Сході України отримав накази про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність в Пирятинському районі на Полтавщині. Ще 10 військових отримали накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Документи бійцям вручив керівник обласного Держгеокадастру Вадим Чувпило в рамках робочого візиту в Пирятин 8 вересня.

Земельні ділянки, надані атовцям, відведені із земель державної власності сільськогосподарського призначення. Вони розташовані на території Пирятинського району. Бійців, які наразі перебувають у зоні бойових дій, на врученні представляли рідні та близькі.

– Провів вже традиційний для Полтавщини захід – вручення наказів учасникам бойових дій на Сході країни, цього разу у Пирятинськлму районі 61 ділянка перейшла у власність захисникам, – прокоментував Вадим Чувпило. 

Зазначимо, позачергове забезпечення учасників АТО проводиться у межах реалізації ініціативи уряду щодо впровадження програми соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України.

Керівництво Головного управління тримає питання першочергового надання земель учасникам АТО на особистому контролі.

Довідково:

Землевпорядники Полтавщини зарезервували для потреб учасників АТО понад 5 тис. га земель. Військові можуть ознайомитись із матеріалами про вільні ділянки у відкритому доступі на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області у рубриці «Інформація для учасників АТО та членів їх сімей».

Читайте також:
Малеча села Терентіївка дочекалася сучасного ігрового майданчика, який обладнали на лісовій галявині.
10:22
Полтавські пожежники та працівники лісового господарства вчилися разом оперативно локалізовувати й ліквідовувати займання в екосистемах.
вчора, 13:44
З наступного тижня у кременчуцькому мікрорайоні Молодіжний розпочнуться планові роботи з реконструкції теплових мереж.
вчора, 08:46
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
12 серпня, 10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
12 серпня, 08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
11 серпня, 08:48