64 роки Безсмертя

Опінії
15.10.2023, 18:29
64 роки Безсмертя
Фото: Facebook

Цього дня 15 жовтня 1959 року чекісти здійснили черговий замах на вбивство Степана Бандери. На жаль, кривавий атентат дав результат...

Громадсько-політичнийий діяч, боєць-доброволець 5 Окремої штурмової бригади

Але результат зворотній. Убивши фізично Провідника національно-визвольного руху, совєти домоглися зворотного від очікуваного — формування невмирущого ідеалу боротьби за волю України.

Бандера як образ виявився сильнішим і живучішим, ніж уся окупаційна машина. І нині — це символ Боротьби, Безкомпромісності, Жертовності та Незнищенності в ідейно-духовному розумінні.

Ми всі нині бандерівці. Презирливо в вустах окупантів і ворогів, гордо у своїй самоідентифікації, бо нині мільйони на бандерівське гасло «Слава Україні» кажуть у відповідь «Героям Слава».

Нині бандерівський червоно-чорний прапор боротьби веде до синьо-жовтого стяга Свободи. Бандера і далі головний маркер у виборі друзів та союзників, ідентифікації противників і ворогів.

Горджуся, що можу називатися бандерівцем, що можу далі нести цей прапор боротьби та нашу святу ідею! Ми бандерівці — Ми йдемо!

Читайте також:
Опінії
Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!
вчора, 20:31
Опінії
Ця шайка крала, краде й красти буде.
20 лютого, 15:35
Опінії
Влада в Україні змінилася, а родичі полеглих у центрі Києва взимку 2013-2014 протестувальників марно сподіваються покарати винних.
20 лютого, 13:43
Опінії
Зростання кількості мільйонерів — це свідчення того, що частина суспільства навчилася заробляти на війні.
20 лютого, 10:03
Опінії
Поведінка української влади в стилі «дай мільйон, дай мільйон» — сприяла швидшому розвіюванню позитивного міфу про Україну.
19 лютого, 15:05
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28