8 тисяч осіб «просто прикомандировані до Генерального штабу і не воювали»

Опінії
23.02.2024, 17:36
8 тисяч осіб «просто прикомандировані до Генерального штабу і не воювали»

А чи не міг би батоні Давид Арахамія наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?

Публіцист

Давид Арахамія повідомив, що в ході аудиту Сил оборони, який проводить новий Головнокомандувач, виявлено 8 тисяч осіб, які «просто прикомандировані до Генерального штабу і не воювали».

А чи не міг би батоні Давид наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?

Народ цікавиться — скільки треба заплатити, щоби жити вдома в Києві, але при цьому рахуватись військовослужбовцем і навіть отримувати грошове забезпечення як солдат Шабунін?

І за яку суму «прикомандированим» видають посвідчення учасника бойових дій?

Бо якщо хто скаже, що ці 8 тисяч осіб були «прикомандировані» до Генштабу безкоштовно — вибачте, не повірю.

Читайте також:
Політика
Кабмін подав до Верховної Ради законопроект яким пропонується зберігати дані про корупціонерів лише один рік.
15:20
Опінії
Від фортифікацій до офшорів: як працювала схема Проніна-Корольчука.
14:45
Кримінал
САП просить визнати необґрунтованими активи, набуті Кулебою.
14:22
Опінії
«Автострада» бере все? Як Шкіль отримав новий інструмент контролю над держпідрядами.
08:46
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
вчора, 19:26
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
вчора, 16:41