8 тисяч осіб «просто прикомандировані до Генерального штабу і не воювали»

Опінії
23.02.2024, 17:36
8 тисяч осіб «просто прикомандировані до Генерального штабу і не воювали»

А чи не міг би батоні Давид Арахамія наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?

Публіцист

Давид Арахамія повідомив, що в ході аудиту Сил оборони, який проводить новий Головнокомандувач, виявлено 8 тисяч осіб, які «просто прикомандировані до Генерального штабу і не воювали».

А чи не міг би батоні Давид наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?

Народ цікавиться — скільки треба заплатити, щоби жити вдома в Києві, але при цьому рахуватись військовослужбовцем і навіть отримувати грошове забезпечення як солдат Шабунін?

І за яку суму «прикомандированим» видають посвідчення учасника бойових дій?

Бо якщо хто скаже, що ці 8 тисяч осіб були «прикомандировані» до Генштабу безкоштовно — вибачте, не повірю.

Читайте також:
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
16:41
Кримінал
Поки одні будували маєтки під час війни, інші допомагали армії.
вчора, 20:04
Кримінал
Будинок за 5 мільйонів і квартира за 4 мільйони.
19 червня, 20:47
Кримінал
Як через конвертцентр вимивалися мільйони з «Київтеплоенерго» та «Київпастрансу».
18 червня, 20:21