80 тис. доз імпортної вакцини проти туберкульозу надійшли в Полтаву

ПОЛТАВА
14.09.2016, 13:31
80 тис. доз імпортної вакцини проти туберкульозу надійшли в Полтаву

Лікарні міста Полтави отримали понад 80 тис. доз болгарських протитуберкульозних вакцин.

Полтавськаобластьотримала 80 140 доз вакцини БЦЖ (протитуберкульозна) виробництва Болгарії, котрі у рамках угоди з Міністерством охорони здоров’я України придбав Фонд ЮНІСЕФ. Така кількість вакцин є достатньою для проведення щеплень дітей у високопотужних пологових відділеннях міст та районів області на наступні півроку для дотримання календаря щеплень. Один флакон вакцини містить 20 доз для проведення щеплень 10-ти дітям. Малюків, які народилися у малопотужних пологових відділеннях, щеплюватимуть на дільницях сімейної медицини.

Нагадаємо, що інших перевірених ефективних способів попередження інфекційних захворювань, окрім вакцинації, не існує. Хоча батькам слід пам’ятати, що загартовування, повноцінне харчування та інші елементи здорового способу життя є дуже важливими для здоров’я дитини. Проте все це не може повністю захистити її від інфекцій, проти яких проводиться вакцинація. Будь-яка вакцина є в сотні разів безпечнішою, ніж саме захворювання.

Читайте також:
Найвищі показники захворюваності в Полтавському та Диканському районах.
вчора, 15:55
Молодий чоловік поцупив гумовий фалоімітатор
вчора, 13:50
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
вчора, 11:00
Зима 2019-2020 років все більше нагадує весну.
вчора, 06:40
Подія сталася у ніч із 24 на 25 січня.
25 січня, 12:06
Захід пройшов у Полтавській обласній бібліотеці.
24 січня, 18:30