80 тис. доз імпортної вакцини проти туберкульозу надійшли в Полтаву

ПОЛТАВА
14.09.2016, 13:31
80 тис. доз імпортної вакцини проти туберкульозу надійшли в Полтаву

Лікарні міста Полтави отримали понад 80 тис. доз болгарських протитуберкульозних вакцин.

Полтавськаобластьотримала 80 140 доз вакцини БЦЖ (протитуберкульозна) виробництва Болгарії, котрі у рамках угоди з Міністерством охорони здоров’я України придбав Фонд ЮНІСЕФ. Така кількість вакцин є достатньою для проведення щеплень дітей у високопотужних пологових відділеннях міст та районів області на наступні півроку для дотримання календаря щеплень. Один флакон вакцини містить 20 доз для проведення щеплень 10-ти дітям. Малюків, які народилися у малопотужних пологових відділеннях, щеплюватимуть на дільницях сімейної медицини.

Нагадаємо, що інших перевірених ефективних способів попередження інфекційних захворювань, окрім вакцинації, не існує. Хоча батькам слід пам’ятати, що загартовування, повноцінне харчування та інші елементи здорового способу життя є дуже важливими для здоров’я дитини. Проте все це не може повністю захистити її від інфекцій, проти яких проводиться вакцинація. Будь-яка вакцина є в сотні разів безпечнішою, ніж саме захворювання.

Читайте також:
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
вчора, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26