Аби підірвати ЗАЕС – потрібно 6 ядерних зарядів

ВІЙНА
21 червня, 19:14
Аби підірвати ЗАЕС – потрібно 6 ядерних зарядів

Саме тому вже близько тижня Владімір Путін наказав підготувати провокацію на Курській атомній електростанції. Це новий виток шантажу.

Велике прохання до гарячих голів охолонути, бо ані проти ядерного удару, ані проти підриву охолоджувача на Запорізької АЕС, – ми нічого не зможемо зробити. Це треба визнати та готуватися до смертей сотень тисяч людей, серед яких може бути кожен із нас.

Реалістично? Звісно.

Проте так само ствердимо, що є механізми зовнішнього та внутрішнього характеру, які не дозволять зробити ані перше, ані друге. Реалістично? Так, цілком.

Ми мусимо розуміти, що не можна порівнювати підрив Каховської ГЕС та ситуацію на ЗАЕС через різні конструкції цих станцій. Наприклад, для того аби підірвати один енергоблок потрібен тактичний ядерний заряд, який не приводиться у дію дистанційно.

Себто, хтось має лишитись і активувати його. При тому до цього, росіяни мають провести логістичні дії, які не залишаться непоміченими, а паралельно не слід забувати, що всі 6 енергоблоків ЗАЕС – не працюють й охолоджені.

Власне, саме тому вже близько тижня у мережах циркулює інформація про те, що Путін готує ядерну провокацію на Курській АЕС для того, аби звинуватити нас, паралельно вивівши частину військ "на ліквідацію наслідків". Тому що енергоблоки КурАЕС працюють і там спровокувати аварію значно легше.

На ЧАЕС енергоблоки працювали в день аварії, всі чотири!

До речі, всі чотири працювали, а вибухнув один; отже, ланцюгової реакції не сталося, правда? Правда.

Тож для того, аби підірвати шість реакторів ЗАЕС – потрібно шість ядерних зарядів! Ну, і, повторюсь, щоби працювали всі; себто, всередині відбувалася реакція, що призведе до серйозного викиду радіації.

Водночас для того, аби прописати всі ці аргументи, потрібно бути ерудитом, потрібно хотіти читати, а головне – потрібно думати. З цим у нас, як бачимо, проблеми, бо істерика простіше (згубніше, але простіше).

Є варіант із сотнею тисяч загиблих? – Є. Нічого ніхто не вдіє, та існує варіант, який пояснює чому цього не буде, кожному свій!

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Війна
Окупанти обстріляли місто-супутник Хмельницької АЕС.
25 жовтня, 12:45
Війна
В МАГАТЕ "відреагували" на переведення енергоблока ЗАЕС в стан "гарячий зупин". Там заявили про планові профілактичні роботи окупантів.
25 липня, 06:48
Війна
Заколот «фактично зменшив загрозу ядерного конфлікту, оскільки підлеглі з меншою ймовірністю будуть виконувати його накази путіна».
03 липня, 08:15
Новини
Літак може виявляти та ідентифікувати забруднення, спричинені випробуваннями ядерної зброї
01 липня, 20:48
Світ
Бундесвер передав Україні пакет дезактиваційних технологій, які необхідні для очищення від радіоактивних, хімічних та біологічних речовин
30 червня, 06:56
Війна
Російський ядерний тероризм слід сприймати цілком серйозно, бо після цілеспрямованого знищення Каховської ГЕС у центрі уваги Енергодар.
26 червня, 18:16