Або воювати, або красти

Опінії
29.10.2023, 13:25
Або воювати, або красти

Ворог збирається грати в довгу. Готується воювати роками, реалізує виробничу програму озброєнь, розраховану на роки вперед.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Журналісти Радіо Свобода зробили аналіз супутникових знімків російських авіаційних заводів.

Виявляється — а чого іншого слід було очікувати? — противник нарощує потужності з виробництва бомбардувальників, винищувачів, а ми знаємо також, що зростає виробництво ракетного озброєння, танків, гармат, боєприпасів.

Ворог збирається грати в довгу. Готується воювати роками, реалізує виробничу програму озброєнь, розраховану на роки вперед.

Наступного року планується подвоїти обсяги військового виробництва вдвічі, а дронів-камікадзе типу «Шахед» виготовити не менше 6000 штук.

І все це незважаючи на санкції, на падіння продажів нафти і газу, на млинці з лопати і сніговики з лайна...

А скільки військових заводів побудувала Україна? Скільки танків, гармат, снарядів, дронів виробить наша військова промисловість наступного року?

Чи ми тільки сподіваємося на західну військову допомогу, яка може практично припинитися в разі переобрання Трампа?

Замість нових військових заводів ми побудували сотні, може й тисячі кілометрів доріг. Замість укріплень на лінії фронту переклали бруківку. Замість нових дронів — упорядкували парки.

І байдуже, якого кольору ця влада, якщо кожна наша влада завжди так робила — завозила гуманітарку і розкрадала національний продукт або випрошувала танки і розкрадала крихти військового бюджету.

Власне кажучи, влада у нас завжди однакова, змінюються тільки перші прізвища, улюблені друзі, куми, свати і продюсери цього шоу. Але майже всі вони живуть у Конча-Заспі, ходять в одні й ті самі ресторани, фітнес-клуби, і однаково байдуже ставляться до нас.

І тільки Петро Олексійович мешкає в Козині... ))

Читайте також:
Війна
У зв'язку з таненням людських ресурсів Україні буде тяжко не те що перемогти, а й встояти. Треба негайно змінювати підхід до ведення боїв.
25 лютого, 19:02
Опінії
Дивімося на речі реалістично: Москва сама не впаде, ніколи такого не було. А тому, мусимо чимдуж підштовхнути падаючу у труну недодержаву.
21 січня, 11:15
Війна
Бійці «Інтернаціонального Легіону» — контрактники. Але як і українці, вони відважно воюють, отримують поранення і гинуть за Україну.
12.11.2023, 16:12
Війна
Якщо весь Генеральний штаб чи хтось із генералів воліє закидати російських окупантів українським "гарматним м'ясом", то це поганий план.
03.09.2023, 18:14
Опінії
Історія знає безліч прикладів, коли почесний призов чоловіків замість перемоги наближав поразку. Чи розуміють це в Україні та на Заході?
23.08.2023, 16:49
Опінії
Щоби укомплектувати ЗСУ особовим складом, треба передусім звільнити з посад керівників територіальних управлінь Державне бюро розслідувань
18.08.2023, 14:22