Адвокати Мамая змусили суд перевести засідання у закритий режим

ПОЛТАВА
02 березня, 16:00
Адвокати Мамая змусили суд перевести засідання у закритий режим

Олександр Федорович не хоче, аби громадськість знала про справжню сутність його антидержавницької діяльності.

Як вдалося з'ясувати, після оголошення о 14:55 технічної перерви через поганий стан обвинуваченої Ольги Кубай до слуг Фемід звернулися адвокати.

Вони поскаржилися на те, що деякі Telegram-канали нашого міста наживо висвітлюють засідання і нібито (увага!) «можуть розповсюдити інформацію про особисте життя прибиральниць».

Станом на цю мить відомо, що on-line трансляцію з незрозумілих причин усе ж таки відновлено; Мамаю не вдалося приховати власні гріхи від Полтавської громади.

Всі присутні у залі засідань обвинувачені попросили суд затвердити угоди про визнання невинуватості.

Показово, але вітчизняні судді пристали на слова адвокатів, у зв'язку із чим засідання тепер переходить у закритий режим без відеотрансляції.

Колегія суддів уже вийшла до нарадчої кімнати, тому очевидно, що за кілька хвилин має бути оголошено вирок.

Полтавці відверто сподіваються й очікують, що попри укладені угоди з судом, вітчизняна Феміда буде справедливою до "каґалу Мамая" і не стане з ним панькатися.

А проте, "Останній Бастіон" інформує читачів про те, що сьогодні, 2 березня, у Вищому антикорупційному суді розпочалося судове засідання у справі "домогосподарок Мамая", яке розслідувало НАБУ.


Нагадаємо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру міському голові Полтави Олександру Мамаю у розтраті майна. Йому вручили обвинувальний акт і скерували його до суду.

За версією обвинувачення, міський голова Полтави Олександр Мамай у змові з директоркою комунальної організації «Інститут розвитку міста» Тетяною Татаріною та бухгалтеркою ІРМ Оксаною Шпіньовою влаштували на роботу в підприємство Ольгу Кубай та Валентину Кропивну.

Фактично вони не виконували ніякої роботи на підприємстві, а прибирали та готували їжу за місцями проживання Олександра Мамая та матері його дітей Олени Кнуренко, тобто були домогосподарками.

За це вони отримували заробітну плату від КО «Інститут розвитку міста», а до табелів обліку використання робочого часу вносилися недостовірні відомості.

Таким чином, місцевому бюджету було завдано збитків у сумі 571 862 грн, які були виплачені як зарплатня Кубай та Кропивні.

Як стало відомо з ухвали Вищого антикорупційного суду від 22 лютого 2023 року у кримінальному провадженні № 42021172060000202: Олександр Мамай, Тетяна Татаріна, Оксана Шпіньова, Ольга Кубай та Валентина Кропивка визнали свою вину та підписали угоди про визнання винуватості.

Читайте також:
Виміри
Частина друга. Прокурорсько-поліцейське ОЗУ в Національному університеті "Полтавська політехніка"
09:04
Опінії
Мафіозний спрут опанував всю структуру держави. Від корупції не сховатися навіть у лавах Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України...
вчора, 20:17
Опінії
В Україні не існує захисту прав власності. Він є на папері, але на практиці власнику доведеться вчитися виживати в умовах Дикого Заходу.
31 травня, 09:35
Політика
Мати Федорова володіє мотоциклом, який розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди
30 травня, 14:05
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
30 травня, 07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15