Адвокати заявили про замовний характер справи Самвела Мартиросяна

ПОЛТАВА
05.12.2019, 13:26

Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.

Відповідні заяви пролунали на пресконференції в УНІАН 3 грудня.

Адвокати заявили про замовний характер справи Самвела Мартиросяна_1

Адвокат Володимир Рохманов нагадав, що у 2015-2016 році у Полтаві сталося кілька подій, які були причиною відкриття кримінального провадження щодо Мартиросяна.

«У Полтаві у нього були знайомі, певні відносини з однією жінкою, яка є приватним підприємцем, вона досить відома в Полтаві. І, ймовірно, її бізнес не давав спокою, і, мабуть, причиною оцих всіх подій було те, що цей бізнес, а в подальшому і інші, намагався хтось прибрати до своїх рук», – сказав адвокат.

За його словами, у 2016 році у Мартиросяна сталася ситуація з Олександром Іщенком, якому були заподіяні тілесні ушкодження.

«Були заподіяні виключно, виходячи з вкрай негативного ставлення саме до нього. Був певний конфлікт по бізнесу, але і нічого особливо серйозного. Заступаючись за свою знайому, Мартиросян втрутився в конфлікт - і відбулася така ситуація. В подальшому протягом двох років це провадження розслідувалася слідчими, і завершилося воно досить щасливо на той момент… Конфлікт було вичерпано на той момент. Однак ця ситуація не давала спокою правоохоронним органам, більше, мабуть, працівникам прокуратури, внаслідок чого через кілька днів, не дивлячись на те, що пан Іщенко повністю відмовився від підтримання обвинувачення, за одним фактом було відкрито ще кілька кримінальних проваджень досить незрозумілим способом», – пояснив Рохманов.

Адвокат наголосив, що у даному випадку працівники прокуратури та поліції розслідують злочини, яких не було взагалі. «Чесно кажучи, я, мабуть, вперше стикаюся з ситуацією, коли злочини самофабрикуються щодо конкретних осіб, коли все робиться для того, щоб забрати у людини бізнес, причому у такий спосіб», – зауважив Рохманов.

Правозахисник Василь Ковальчук, зі свого боку, коментуючи справу 2016 року, додав, що упродовж 26 місяців розслідування провадження змінилося 23 слідчих.

«Звичайно, ніхто не ставив задачу розслідувати цю справу», – підкреслив він.

Дружина Самвела Мартиросяна Оксана Шубко заявила, що «все, що сьогодні відбувається, – це комерційний проект» прокуратури та поліції.

«І дуже велику зацікавленість останні два роки ми помічали до мого бізнесу», – наголосила дружина Мартиросяна.

Адвокат Леонід Шалімов заявив також, що почав цю справу досить недавно, «але вже ознайомившись з матеріалами справи, стало зрозуміло, що справа замовна, і спеціально розслідується тими структурними підрозділами, які мають, як-то кажуть, більше впливу». «А метою відкриття цієї справи стало те, що комусь, мабуть, було дуже цікаво припровадити сім’ю Мартиросяна в СІЗО», – додав Шалімов.

Читайте також:
Затримали понад тисячу людей, вилучили зброю, мільйони фунтів і євро, тонни наркотиків.
04 липня, 12:06
Фермери одного з підприємств Миргородського району виявили посіви наркотичних рослин серед соняшникового поля.
29 червня, 08:59
Правоохоронні органи брали безпосередню участь у вуличній стрілянині на Київщині, але про це нічичирк.
01 червня, 12:52
Поліціянти сумлінно виконують виключно забаганки очільника міністерства внутрішніх справ, а не стоять на сторожі правопорядку.
01 червня, 10:20
За словами начальника кримінальної поліції, речові докази збиралися «по крихтах».
28 травня, 15:42