Аеропорт «Полтава» перетворився на комунальне підприємство корупційного значення, – ЗМІ

ПОЛТАВА
27.09.2019, 05:43
Аеропорт «Полтава» перетворився на комунальне підприємство корупційного значення, – ЗМІ

Аеропорт «Полтава» став точкою дотику інтересів нечесного бізнесу та корумпованих чиновників.

Про це йдеться у публікації Костянтина Іванченка на сайті «АrgumentUa».

На листопад заплановане відриття на території аеропорту «Полтава» бази АТ «Українські вертольоти». База почергово прийматиме 27 вертольотів Мі-8МТВ-1. Відповідний договір комунальне підприємство «Аеропорт-Полтава» та АТ «Українські вертольоти» уклали 18 вересня.

Цікаво, що договір приватних «вертолітників» з комунальним підприємством безстроковий і передбачає постійне базування шести «бортів». Як можна було укладати «безстроковий» договір, минаючи регламентовані бюджетним законодавством процедури, – питання, швидше, до компетентних органів, зазначає автор публікації.

Костянтин Іванченко наголошує, що у компанії немає жодного власного гелікоптера: парк налічує 28 бортів, 12 з яких орендовані у МВС, ще 16 – у ЗСУ.

Компанія «Українські вертольоти» не повернула ЗСУ техніку навіть з початком війни на Донбасі.

Коли влітку 2014 року, в місяці найгарячіших боїв на Донбасі потреба в армійських "бортах" була критично важливою, керівництво компанії зяняло, фактично, антидержавну позицію. Відмовившись повернути вертольоти в розпорядження МВС і ЗСУ в 3-денний термін в справному стані, що було передбачено додатком до договору в разі виникнення "особливого становища", якими є бойові дії, – йдеться у публікації.

Недоброчесні бізнесмени знайшли чудових союзників в особі полтавських чиновників.

«Розкрадання бюджетних коштів у Полтавській області, здається, вже досягло апогею. – Пише автор матеріалу. – Регіон з березня 2019-го "обезголовлений": з тих пір, як НАБУ оголосило підозру тодішньому голові ОДА Валерію Головко і його першому заступнику Андрію Пісоцькому (отримання хабарів в особливо великих розмірах) і вони були зняті з посад указом президента Петра Порошенка, розкрадання чиновниками бюджетних коштів набуло характеру пандемії. Офіційно зняті з посад Головко і Пісоцький продовжують контролювати налагоджений процес розкрадань. А розставлені ними глави департаментів ОДА за сприяння керівництва Полтавської облради і ряду голів РДА усередині "пиляють" кожну бюджетну копійку вже майбутніх періодів».

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14