Аеропорт Полтави «відремонтує» фірма, відносно якої порушені кримінальні справи

ПОЛТАВА
27.03.2018, 12:03
Аеропорт Полтави «відремонтує» фірма, відносно якої порушені кримінальні справи

Аеропорт Полтави «відремонтує» фірма, відносно якої правоохоронними органами порушено кілька кримінальних справ.

Не зважаючи на катастрофічний стан доріг у Полтавській області, депутати Полтавської обласної ради вирішили направити 36.1 мільйона гривень з ремонту доріг області на ремонт та реконструкцію Полтавського аеропорту.

Імовірним переможцем тендеру на суму у майже 37 мільйонів гривень Управління капітального будівництва Полтавської ОДА оголосить ТОВ БК «Центр-буд», відносно якого правоохоронними органами порушені кримінальні справи за ст.ст.191, 364, 366, 358 Кримінального Кодексу України.

Зазначимо, що вказане вище товариство, на протязі останніх років «натендерило» підрядів на суму близько 120 мільйонів гривень, з яких близько 20 мільйонів спрямувало до конвертаційних центрів.

Ми з розумінням ставимося до того, що в країні «криза жанру», що власником крипто-валютного гаманця Тимофієм Голбаном досі не зацікавилися ніякі органи.

То, можливо, хоча б назву ТОВ зміните?

Орися Якасука

Читайте більше: Талановиті та заможні чиновники при Полтавській ОДА, Студія Голбан продакшн представляє для оленів нову виставу

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00