Африканські мігранти — заручники громадянської війни в Ємені

СВІТ
20 червня, 13:42
Африканські мігранти — заручники громадянської війни в Ємені
Фото: Atalayar

Громадяни низки країн так званого Африканського рогу опинились у безвиході через неможливість потрапити до Європи, обравши хибний шлях.

Згідно з даними Організації Об'єднаних Націй, кілька тисяч біженців вирушили на пошуки кращого життя через Ємен і там застрягли, не маючи змоги виїхати з країни, де вже 6-й рік триває громадянська війна.

Перш за все це вихідці з Сомалі, Ефіопії, Еритреї та Джибуті, яких підштовхнула до міграції пандемія коронавірусу, передає видання "Reuters".

Головними місцями їхньої концентрації стали відносно спокійні міста, де наразі не ведуться бойові дії: Сана (підконтрольна повстанцям-хуситам), Мокха (підконтрольна урядовій коаліції) і Аден (підконтрольний Південній Перехідній Раді).

«Тисячі біженців з Африки виявилися нікому не потрібними у роздертій війною країні. У них не має державної або благодійної підтримки, відсутнє будь-яке медичне обслуговування і це вкупі зі зростанням в Ємені загрозливої ситуації, коли місцеві мешканці опинилися на межі голоду та високої смертності від коронавірусу», — йдеться у заяві представників ООН.

Також зазначається, що станом на тепер 80% від усього населення цієї близькосхідної країни потребує невідкладної гуманітарної допомоги, як і майже 300 тисяч африканських мігрантів, що їм нікуди тікати через бойові дії, не маючи при собі жодних документів.

Читайте також:
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29 червня, 14:32
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.
26 червня, 11:37
Уряд США вирішив скоротити свою військову присутність на території Республіки Ірак.
12 червня, 12:57