Агент ФСБ РФ «Паша Мерседес» має сидіти, а не проповідувати єресь

Опінії
06.01.2023, 21:48
Агент ФСБ РФ «Паша Мерседес» має сидіти, а не проповідувати єресь
Фото: Facebook

Московитський чорт у рясі продовжує незаконно займати приміщення Києво-Печерської Лаври. Його давно слід було покарати за українофобію.

Прес-офіцер у 112 Бригада територіальної оборони міста Києва

"Митрополит" Російської Православної Церкви в Україні Павло "Мерседес" (на прізвище Лебідь) назвав українську владу безбожною і порівняв її з Іродом, Філарета назвав раскольніком. Натомість Епіфанія назвав "самосвятом і антихристом".

Особисто я переконаний, що слова Паші Мерседеса підпадають під санкцію статті 161 Кримінального кодексу України. А саме, йдеться про розпалення релігійної ворожнечі.

Очевидно завтра (7 січня – прим. ред.) до Павла (Лебедя) мають завітати колядники з Національної поліції та Служби безпеки України аби вручити підозру. Підозру у розпаленні релігійної ворожнечі, тим паче на Різдвяні свята!

Власне, ще у 2018 році Паші Мерседесу вручали підозру по такій статті, тож виходить, що він – рецидивіст. Нагадаю, що стаття 161 Кримінального кодексу України звучить наступним чином:

«Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань.

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, – караються штрафом до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого».

Читайте також:
Кримінал
Чорти у рясах не визнають ні державних, ні етнорелігійних, ні будь-яких інших кордонів. Саме тому вони по шию у крові невинних.
01.11.2023, 21:42
Політика
267 народних обранців підтримали законодавчу ініціативу по забороні російського «православного» цирку в Україні. Проти або утримались — 34.
17.10.2023, 17:08
Блоги
Російський "православний" цирк не припинив свого існування після 24.II.2022. Навпаки, ця структура гуртує своїх навіжених прихильників.
29.08.2023, 16:49
Кримінал
Мова йде про колишнього керівника Кіровоградської єпархії митрополита Іосафа.
12.05.2023, 15:14
Історія
Коріння московської сектантської Церкви у нашому регіоні сягають XVII століття. З відтоді чорти у рясах спрямовано паразитують на релігії.
22.04.2023, 19:15
Політика
Прислужники українофобської псевдорелігійної прокремлівської спільноти опинилися у новому статусі, який слід поширити регіонами.
11.04.2023, 17:09