Аґенти Путіна на Банковій: між Ложкіним і Єрмаком

Опінії
26 червня, 10:48
Аґенти Путіна на Банковій: між Ложкіним і Єрмаком
Фото: Facebook

Про порівняння, що здивує всіх, але воно мусить бути оприлюднене. Бо і Порошенко, і Зеленський з командою працюють не на Україну, а на себе.

Народний депутат України VIII скликання

От зараз багато хто з прихильників Петра Порошенка (до яких, можливо, належу і я?) критикують Андрія Єрмака за те, що він посмів спілкуватися з Вікторією Нуланд. Але мушу зізнатися, що нинішній очільник адміністрації президента набагато більше мені подобається, аніж його попередник за часів п'ятого президента Борис Ложкін.

По-перше, Єрмак вихваляється телефонним спілкуванням з американським високопосадовцем, в той час, як Ложкін  вихваляється, тим що під час війни він і його бос регулярно спілкувалися з адміністрацією президента Росії Владіміра Путіна. А також вони спілкувалися з такими російськими персонажами, як Сергій Курченко.

По-друге, Ложкін — лауреат премії "Лучший медиаменеджер России", і недарма. Він зробив для зросійщення України в тисячу разів більше, ніж усі люди, на прізвище Єрмак, разом узяті!

Ложкін випускав мільярди екземплярів російської преси в Україні; всілякі оці "Комсомольская правда в Украине" і тому подібне. Саме завдяки Ложкіну і його медіахолдинґу україномовна преса займала марґінальні позиції на ринку, адже російська мова тоді домінувала впевнено.

Я вже не кажу про брудні замовлення і дебілізацію читачів — чим займалися видання Ложкіна на постійній основі. Врешті-решт, я з великою підозрою ставлюся до чоловіків, котрі виходять на інтерв'ю до преси виключно в професійному макіяжі — ​чим був знаменитий Ложкін.

Тож давайте будемо послідовними у своїй критиці. (І шкода, що я особисто не можу бути прикладом!)
Читайте також:
Офіс Президента України розглядає різні можливі сценарії з приводу подачі води на окупований росіянами Кримський півострів.
08 червня, 12:04
В Офісі президента досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.
14 квітня, 11:26
Учасники погрому на вулиці Банковій у Києві будуть відповідати за скоєне по всій строгості чинного українського закону.
02 квітня, 14:00
"Гарант" Конституції не припиняє мріяти про проведення в Україні амбітного міжнародного спортивного заходу – Олімпійських ігор.
09 лютого, 10:48
Ірина Венедіктова таки змогла притиснути системних корупціонерів з оточення Володимира Зеленського до стінки.
03 лютого, 11:33
Зеленський і Єрмак судомно розпочали "полювання на відьом" перед інавгурацією 46-го президента США.
15 січня, 08:58