Агов, Зе!

Опінії
23 листопада, 14:45
-Поцони, може краще ще шашликів пожарить? - Хєрово, ти шашлики жариш, Вова. Тепер наша черга жарить
-Поцони, може краще ще шашликів пожарить? - Хєрово, ти шашлики жариш, Вова. Тепер наша черга жарить
Фото: Kirilexus

З речами на Квартал, або Bellingcat твоїй ковінька

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Тричі перечитавши «сенсацію», на яку півроку очікували як на прелюдію імпічмента клоуна, ледве не зробили отак: «тьху…». Бо попередні розслідування команди Грозєва на раз розставляли крапки над усім алфавітом – Bellingcat не залишав сумнівів у тому, хто отруїв Скрипалів і хто планував переворот у Чорногорії.

Згадайте мокрі рядна, якими раз за разом журналісти Христо Грозєва накривали військову розвідку РФ: номера дійсних і липових паспортів «бондів», адреси проживання 007-их з квартирами включно, світлини, відео, маршрути відряджень з погодинним хронометражем, квитки на авіарейси! А вихід безпосередньо на гульфик Навального?

А тут…

Усе, подане знаменитою командою, нашими теж знаменитими і не настільки було вже сто разів пережоване, відфільтроване, індуковане вздовж і впоперек та дедуковане у хвіст і в гриву. Юрій Бутусов самотужки зробив більше. Без сюрпрайзної флешки Яніни Соколової текст Bellingcat взагалі лише переднє слово. Навіть спадало на думку каверзне запитання: чим же відмазалося збіговисько квартальних пройдисвітів від слідаків зі світовою славою?

Отак «вивищившись» над Христо, мовляв, слабак ти і твій The Insider, ладні були визнати Єрмака непереборною силою, якою буде спростовано ключовий рядок національного славня про «ще не вмерла». Ось-ось мав загребти націю фактичний преЗедент. 

Та Христо реабілітувався, назвавши приховування українською владою інформації про «вагнергейт» політичним злочином, який не має виправдання. Повернув до себе повагу.

Реабілітуємося і ми. У ситуації, коли на чужинську для Українського кристалічного щита пару – віце і його президента – плюнула кожна нормальна людина, залишається нарікати на свою вайлуватість. Вчасно не втовпилися зі своїм оригінальним п′ятаком, доводиться приставати до загального хору презирства, висловленого на  адресу брехуна і боягуза, огидного пуцькограя.

Услід за тисячами колег аплодуємо точності психолого-ділової характеристики нікчеми: «…чотири рази ухилист, моральний ідіот, розумовий дурник, державний зрадник і олігархічний блазень, котрого обрали на посаду Головнокомандувача під час війни і змусили грати в грайку «Що з цього вийде?...»

Відслідкувати усе справедливе й кинуте в емоційному шалі, аналітично умотивоване і спересердя навішене просто неможливо.

Наша першість ось у чому. Пропонуємо блазневі вихід, який потрафить його хворобливій самозакоханості – грець з ним, міським диваком у ковпаку з бубонцями!, головне – врятувати країну.

Не чекав би ти, Вован, грізної синергії від вагнергейту з тарифами і четвертою хвилею дельти – очевидним наслідком того апокаліптичного поєднання буде Майдан. Можливо, ще лютіший і нещадніший за попередній. Адже гурту визнавати свою придуркуватість у виборі вискочки, ой, як же й боляче! Не факт, що не зметуть і леді Лєнку з її бодігардами.

Там може статися, що розгніване товариство попалить і «дитячі будинки» в Конче-Заспі.

Дивіться, їх, продюсерів, вже котрий день заціпило. Можна лише уявляти, які німотно-трагічні пики снували кімнатами президентської резиденції «Синьогора» на Івано-Франківщині, де у неділю еліта Кварталу заливала своє фіаско і заразом піввіковий ювілей Козиря!

То ж Зе саме час викинути білий прапор з фінальним відосиком, з покаянням і проханням не бити по голові з усієї сили, дозволити повернутися до роялю,  лисини Лисого, у компанію обісцяного коміка Сивохо.

Або, що логічніше і безпечніше, взагалі реалізувати свою давню антиукраїнську мрію – нарешті втопитися в сліпаках Недопалка.

А сенсація не в журналістському розслідуванні. Розумом не зглибити: як за оцих відморозків ще існує країна!

Читайте також:
ЄС і зелені спільно проголосували за законодавче визнання підпорядкування окупованих районів Путіну та за статус "російського язика"…
02 грудня, 21:23
Як розвідникам України, які готували спецоперацію, анулювали закордонні паспорти
26 листопада, 12:21
Посібник терористів також закликав громадян України приєднуватись до лав так званого «ДНР».
22 листопада, 15:00
Найманці не знали, що на момент, коли виїхали до Білорусі, план вильоту з Мінська вже змінився, а їхні квитки до Стамбула були скасовані...
19 листопада, 11:44
Керівник ОП Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень спецоперацію із затримання бойовиків ПВК "Вагнера".
18 листопада, 09:35
Bellingcat зробив заяву про скандальне розслідування
17 листопада, 17:15