Аграрії вбивають бджіл

01.05.2021, 14:25
Аграрії вбивають бджіл

Як в Україні бджіл вбивають.

Кожного року одне і теж, аграрії травлять бджіл і людей, - пише Сергій Семенчук з Рівненщини

27.04.2021 року в Рівненському районі знову масовий падіж бджіл після обробки й посіву полів агрохолдингами.

Хто це може зупинити ? Влада міняється - проблеми лишаються ! Слуги народу, можливо ви це зупините ? Де ваші екологи, які так завзято борються за довкілля ? Де закони, які захистять життя !

Результати діяльності
Результати діяльності "аграріїв"
Результати діяльності
Результати діяльності "аграріїв"
Результати діяльності
Результати діяльності "аграріїв"

За інформацією Сергія Семенчука, все це стало результатом діяльності агрохолдингу "АКРІС АГРО".  Це відбулося після посіву "аграріями" кукурудзи.

Після звернення до них, вони категорично відмовляються від своєї вини, кажуть, що це змова, що в них хочуть забрати землю.

Така картина з падінням бджіл спостерігається у всьому Рівненському районі після їхніх посівів. Люди будуть помирати також, тільки повільніше, - попереджає Семенчук.

Я їм, та тим, хто їх прикриває бажаю такого здоров'я, як вони дали цим бджолам !!! Люди задумайтесь !!!

У Данії законодавство вимагає від власників великих фермерських господарств висадити 5% своєї землі квітами для бджіл та джмелів.

Аграрії вбивають бджіл_7

А в Україні, вже кілька років поспіль, цілеспрямовано знищують бджільництво задля забезпечення надприбутків агрохолдингів та фермерів.

Читайте також:
Життя
Понад половина від усіх озер світу зменшилися від початку 1990-х років на понад 53% через інтенсивну індустріалізацію та агробізнес.
19 травня, 21:02
Війна
Російські загарбники не припиняють дивувати, слідуючи настановам і наказам свого схибленого на відтворенні СССР бункерного діда у Кремлі.
27 квітня, 20:05
Життя
Це може досить суттєво змінити моделі забруднення повітря
08 квітня, 13:23
Світ
Влада міст Гельсинкі та Еспоо готується демонтувати свої очисні споруди водної мережі для подальшого транспортування до Києва.
22 березня, 19:34
Світ
Німецькі проєкти, зокрема, охоплюватимуть питання підтримки України у виконанні Паризької угоди та адаптації до наслідків зміни клімату
28 лютого, 17:20
Життя
Науковці виявили, що горіння дерев Амазонки може спричинити катастрофічні наслідки для усієї екосистеми нашої планети.
27 січня, 22:07