Активізація тітушок Матковського

ПОЛТАВА
14.10.2015, 08:33
Активізація тітушок Матковського

Що ближче до дня виборів, то більше ми стикаємося з "чорнухою" деяких кандидатів на посаду міського очільника проти нашого видання та Геннадія Сікалова як найімовірнішого переможця виборів, згідно з даними незалежного соцопитування експертів із Києва та Львова. 

Останнім часом тітушки й колишні відставні працівники правоохоронних органів (шакали в погонах) команди Матковського почали погрожувати розповсюджувачам наших газет. Інших розповсюджувачів тітушки взагалі не чіпають, що свідчить про заказний характер тиску саме на видання та працівників "Останнього Бастіону" як об'єктивного й незалежного засобу інформації. Ідуть прямі погрози життю людей, що виконують свою роботу. 

Це свідчить про слабкість решти конкурентів, передовсім кандидата від "БПП" Андрія Матковського, який розуміє, що без "чорнухи", погроз і підкупу не зможе перемогти на місцевих виборах. 

Але пам'ятаймо біблійний вислів: "Хто з мечем до нас прийде, від меча й поляже". Біблійні істини правдиві й незмінні, бо завжди діють і розповсюджуються на всіх, не дивлячись на те, яка партія над тобою, провладна, чи ні.  


Читайте також:
Полтава
Пекін окреслив «червоні лінії» напередодні перемовин з ЄС і США.
03 серпня, 10:22
Полтава
В Україні продовжує функціонувати масштабна система виведення капіталу за кордон через аграрний експорт.
03 серпня, 09:16
Полтава
Ексочільницю RT France помістили під нагляд поліції до розгляду апеляції.
30 липня, 07:14
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03