Активізація тітушок Матковського

ПОЛТАВА
14.10.2015, 08:33
Активізація тітушок Матковського

Що ближче до дня виборів, то більше ми стикаємося з "чорнухою" деяких кандидатів на посаду міського очільника проти нашого видання та Геннадія Сікалова як найімовірнішого переможця виборів, згідно з даними незалежного соцопитування експертів із Києва та Львова. 

Останнім часом тітушки й колишні відставні працівники правоохоронних органів (шакали в погонах) команди Матковського почали погрожувати розповсюджувачам наших газет. Інших розповсюджувачів тітушки взагалі не чіпають, що свідчить про заказний характер тиску саме на видання та працівників "Останнього Бастіону" як об'єктивного й незалежного засобу інформації. Ідуть прямі погрози життю людей, що виконують свою роботу. 

Це свідчить про слабкість решти конкурентів, передовсім кандидата від "БПП" Андрія Матковського, який розуміє, що без "чорнухи", погроз і підкупу не зможе перемогти на місцевих виборах. 

Але пам'ятаймо біблійний вислів: "Хто з мечем до нас прийде, від меча й поляже". Біблійні істини правдиві й незмінні, бо завжди діють і розповсюджуються на всіх, не дивлячись на те, яка партія над тобою, провладна, чи ні.  


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18