Американська армія допомагатиме Колумбії боротися з незаконним обігом наркотиків

СВІТ
28 травня, 11:33
Американська армія допомагатиме Колумбії боротися з незаконним обігом наркотиків
Фото: Defense News

Бригада сприяння силам безпеки США днями прибуде до Колумбії для проведення спецоперацій по боротьбі з наркоторгівлею.

Таку інформацію вранці 28 травня оприлюднило видання "The New York Times", посилаючись на офіційну заяву американського посольства у Санта-Фе-де-Богота.

Військовосліжбовці США допомагатимуть колумбійським Збройним силам здійснювати точкові антинаркотичні рейди у важкодоступних гірських місцях країни.

«Місія Бригади сприяння силам безпеки на території Колумбії стане можливістю продемонструвати нашу взаємну прихильність у викоріненні наркоторгівлі. Головна мета — стала підтримка регіонального миру», — прокоментував ситуацію начальник Південного командування США адмірал Крейґ-Стівен Фоллер.

Згідно з офіційною інформацією, оприлюдненою колумбійською владою, виробнича потужність кокаїнових плантацій значно зросла: з 879 тонн у 2018 році до 951 тонни в 2019 році.

«Ми сподіваємося на поливну скоротити вирощування коки та виробництво кокаїну у цілому до кінця 2023 року. Крім того, по завершенню 4-місячної операції американський підрозділ буде готувати наші спецзагони для подальшої боротьби з незаконним обігом наркотиків у регіоні», — заявив головнокомандувач Збройних сил Колумбії генерал Луїс-Фернандо Наварро-Хіменес.

Плантація з вирощення коки у колумбійських Андах
Плантація з вирощення коки у колумбійських Андах
Читайте також:
Діяльність інтернет-крамниці з продажу наркотичних засобів припинено правоохоронцями Холодногірського відділку.
27 травня, 10:07
Поліція Полтави викрила трьох наркодилерів, які розносили наркотики містом у вигляді «закладок» і продавали їх через соцмережі.
22 березня, 10:15
Прикордонна служба Коста-Рики за підтримки поліції вилучила великий вантаж наркотиків, що прямував з Південної Америки до Європи.
17 лютого, 10:50
Мексиканський президент оголосив кількість жертв від тривалого в країні збройного протистояння наркокартелів.
08 січня, 16:30
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
14:38
Пандемія коронавірусу і карантинні обмеження не стали на заваді для впровадження транспортної новації у Тампере.
09:42