Американські аудитори рекомендували Пентагону краще відстежувати зброю США в Україні

ВІЙНА
30 березня, 10:15
Американські аудитори рекомендували Пентагону краще відстежувати зброю США в Україні

Пентагон не має чітких вказівок щодо відстеження поставок обладнання, а дані про доставку можуть бути неточними.

Управління звітності уряду США, яке відповідає за внутрішній аудит уряду, оприлюднило перші два звіти у серії відповідей на запити Конгресу щодо спрямування 113 мільярдів доларів у відповідь на руйнівні наслідки російської війни.

Про це повідомляє Голос Америки.

Звіт торкається й допомоги у сфері безпеки, наданої за двома програмами – програмою президентських повноважень та Ініціативою сприяння безпеці України.

Міноборони США, йдеться у звіті, створило нові організації для доставки в Україну безпрецедентного обсягу оборонної продукції в стислі терміни – «через пів світу й у зону бойових дій».

У ході підготовки звіту було виявлено, що Пентагон не має чітких вказівок щодо відстеження поставок обладнання, а дані про доставку можуть бути неточними.

«Ми дали рекомендації щодо покращення зусиль Міноборони, щоб забезпечити відстеження та належне використання обладнання американського виробництва в Україні» – йдеться у звіті аудиторів.

Читайте також:
Війна
Вона здатна вражати повітряні цілі, такі як безпілотники, вертольоти й літаки, ракетами з лазерним наведенням як вдень, так і вночі.
10 травня, 17:05
Війна
ЗСУ отримали перше озброєння з нового пакету допомоги від США До партії увійшли протитанкові ракети й 155-міліметрові артилерійські снаряди.
04 травня, 19:35
Війна
Союзники не оголошували про своє рішення публічно і на те є свої причини, наголосила глава латвійського МЗС
01 травня, 18:41
Війна
Президент Конгресу українців Канади Олександра Хичій вважає, що Оттаві слід суттєво наростити військову допомогу Україні.
27 квітня, 13:23
Війна
Військова допомога буде відправлена впродовж наступних годин
24 квітня, 18:08
Війна
Носіями авіабомби є західні винищувачі, але в України вже є досвід інтеграції JDAM чи Hammer на радянські літаки.
24 квітня, 15:08