Американські аудитори рекомендували Пентагону краще відстежувати зброю США в Україні

ВІЙНА
30.03.2024, 10:15
Американські аудитори рекомендували Пентагону краще відстежувати зброю США в Україні

Пентагон не має чітких вказівок щодо відстеження поставок обладнання, а дані про доставку можуть бути неточними.

Управління звітності уряду США, яке відповідає за внутрішній аудит уряду, оприлюднило перші два звіти у серії відповідей на запити Конгресу щодо спрямування 113 мільярдів доларів у відповідь на руйнівні наслідки російської війни.

Про це повідомляє Голос Америки.

Звіт торкається й допомоги у сфері безпеки, наданої за двома програмами – програмою президентських повноважень та Ініціативою сприяння безпеці України.

Міноборони США, йдеться у звіті, створило нові організації для доставки в Україну безпрецедентного обсягу оборонної продукції в стислі терміни – «через пів світу й у зону бойових дій».

У ході підготовки звіту було виявлено, що Пентагон не має чітких вказівок щодо відстеження поставок обладнання, а дані про доставку можуть бути неточними.

«Ми дали рекомендації щодо покращення зусиль Міноборони, щоб забезпечити відстеження та належне використання обладнання американського виробництва в Україні» – йдеться у звіті аудиторів.

Читайте також:
Війна
Початку постачання передуватимуть переговори між донорами ЗСУ
15 лютого, 14:32
Війна
Норвегія надала Україні системи ППО на суму майже 377 мільйонів євро.
13 лютого, 17:53
Війна
На засіданні у форматі «Рамштайн» Німеччина пообіцяла передати Україні ще 100 ракет для зенітно-ракетних комплексів IRIS-T.
13 лютого, 09:23
Політика
США не можуть гарантувати, що 76 мільярдів доларів, виділених Україні, були використані за призначенням.
06 лютого, 10:39
Війна
Вартість ракет, які планують передати Україні, становить 60 мільйонів євро.
15 січня, 11:03
Війна
Грецький уряд погодився передати Україні 24 зенітних ракети «Sea Sparrow» із власних запасів.
28.12.2024, 18:56