Американські війська заявили про знищення судна в Тихому океані: є загиблі

СВІТ
06 лютого, 09:54
Американські війська заявили про знищення судна в Тихому океані: є загиблі

Війська США 5 лютого завдали удару по судну в східній частині Тихого океану, яке нібито перевозило наркотики.

Про це повідомило Південне командування США.

За даними відомства, судно експлуатувалося терористичними організаціями й рухалося відомими маршрутами наркотрафіку.

«Під час цієї операції було вбито двох наркотерористів. Жодних втрат серед американських військових не було», — додали в командуванні.

Американські війська з вересня атакують судна, які вони підозрюють у контрабанді наркотиків через Карибське море та східну частину Тихого океану. Як пише BBC, за цей час було здійснено щонайменше 38 смертельних ударів, унаслідок яких загинуло 128 людей.

У Білому домі метою цих операцій називають припинення незаконного потоку наркотиків з Латинської Америки до США.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Світ
Це робиться для вдосконалення практичних навичок американських солдатів.
вчора, 10:33
Політика
Лише чверть американців вважають виправданою війну з Іраном.
вчора, 07:14
Війна
Головна помилка Трампа полягає не в тому, що він вирішив припинти війну, а в тому, що взагалі в неї вступив.
21 червня, 06:26
Світ
Трамп каже, що там «дискримінують білих».
20 червня, 15:39
Війна
Міністерству війни США потрібно 80 мільярдів доларів для покриття витрат, пов’язаних із війною в Ірані, а також інших рахунків.
19 червня, 17:31
Світ
Ціллю атаки мали стати представники «капіталістичної еліти», мільярдери та політики.
16 червня, 15:37