Американський супутник уперше показав зміну пір року на Землі

31 березня, 19:08
Американський супутник уперше показав зміну пір року на Землі
Фото: Space.com

Раніше перехід зими у весну, а осені в зиму не вдавалося зазнімкувати із земної орбіти через рухливість супутників. Нині ситуація змінилася.

Національне управління океанічних та атмосферних досліджень США (NOAA) випустило відео, яке складено із фото поверхні нашої планети. Зазначається. що їх щодня протягом минулого року зробили за допомогою супутника NOAA GOES-East.

У 23-секундному ролику вмістили до 365 зображень Землі, які отримав супутник, що знаходиться на геостаціонарній орбіті. За словами американських дослідників космосу, пристрій фіксує більшу частину північної кулі, а саме терен на захід від лінії Ґринвіча до Скелястих гір у США включно із Карибським басейном.

«Нам вдалося створити високошвидкісне відео, поєднавши знімки земної поверхні на висоті понад 35 000 кілометрів над екватором, зроблені щодня протягом минулого року. Оскільки супутник GOES-East обертається по орбіті з тією ж швидкістю, з якою обертається Земля, він постійно спостерігає за тими самими регіонами, відстежуючи так званий кордон, що розділяє ніч і день, зиму і весну, літо і осінь на Землі», — прокоментували американські науковці.

Як і годиться, «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що  РФ має на земній орбіті супутники-носії зброї . Упродовж двох минулих років Кремлю вдалося розмістити. Додайте в космосі низку об’єктів, які мають усі характеристики зброї.

Читайте також:
Життя
Технологічна інновація управляється дистанційно зі смартфона і може робити ін'єкції. Наразі тестується пристосування штучного інтелекту.
25 січня, 06:08
Економіка
Інноваційні смартфони від південнокорейського виробника мають здатність синхронно передавати телефонні дзвінки. Це приголомшує клієнтів.
18 січня, 21:37
Економіка
Сі Цзіньпін активно підтримує свого кремлівського бункерного васала путіна. Зокрема, у галузі військової промисловості та технологій.
05 січня, 07:01
Політика
Маск виступить на московській конференції та покаже свій чат-бот.
14.11.2023, 06:47
Економіка
Поки Зе-влада жебрає і ніяк не активізує вітчизняний ВПК, японський бізнес працює. Toyota інвестує $8 млрд у завод акумуляторів у США.
31.10.2023, 21:38
Світ
Після вступу Суомі до Північноатлантичного альянсу тамтешні майстри взялися з ентузіазмом виробляти інноваційні пристрої смерті для ворогів.
15.09.2023, 17:22