АМКУ став на сторону олігархів-українофобів

Опінії
02.12.2022, 08:37
АМКУ став на сторону олігархів-українофобів
Фото: Facebook

Важливо! Війна війною, а обід за розкладом...

Юрист, державна уповноважена АМК України з 2015 по 2019 рік

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

В Антимонопольного комітету України, попри війну, обід за розкладом. Тому тамтешнє керівництво стабільно продовжує заробітну платню з грошей українських і західних платників податків, не тільки ні чого не робить, але й шкодить.

Прямо зараз АМКУ просуває законопроєкт під №5431, який зменшує розмір шкоди, яку олігархи та монополісти мають відшкодовувати потерпілим українцям. Якщо точніше, вдвічі!

Одразу зауважу, що у США – потрійний розмір шкоди. Натомість в Європейському союзі – одинарний + адвокатські послуги + пеня + втрачена вигода.

В Україні АМКУ турбується, що ми з вами доведемо олігархів до банкрутства, тому пропонує зменшити наші апетити. Обґрунтування: західні виборці вміють користуватися правами добросовісно, а українці – ні, тому їм можна відшкодовувати багато, а ми не заслужили.

Одночасно з цим в НАТО АМКУ звітує про виконання РНП в частині антимонопольної роботи кількістю наданих рекомендацій. Не жартую, прямо так і пишуть: «Ми надали стільки-то рекомендацій, тому вважаємо, що в антимонопольній частині план вступу до НАТО виконали».

Так, я знаю, що зараз головний ворог росія і максимально мінімізувала критику влади. Але це не привід "під шумок" протягувати свої "решашки".

Чому ми не в НАТО і чому на нашу адресу нарікають за корупцію та монополії?..

Володимиру Зеленському варто запитати у своєї подружки Ольги Піщанської. Саме таке прізвище у голови АМКУ, яке невідомо 90% українців.

І саме на її сестру була записана вілла родини Зеленських в Італії. Це, щоби ніхто не сумнівався, який вплив має пане преЗЕдент на цей орган!

Читайте також:
Кримінал
Дмитро Сус став відомий тим, що допоміг зняти арешт з 14 газових свердловин компанії Злочевського
12:15
Опінії
Відсторонення кількох високопосадовців з уряду України у вівторок після звинувачень у корупції надало цим занепокоєнням нову гостроту
28 січня, 11:25
Опінії
Навздогін попередній нашій подачі про брехуна з тими ж яйцями заувага про строкатість життя, суспільства і яєць
28 січня, 10:25
Світ
До України прибули інспектори з метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні.
28 січня, 09:25
Опінії
Після скандалу із закупівлями Міноборони вирішило перейти на закупівлю "раціонів", щоб не показувати ціну за одиницю продуктів
27 січня, 18:15
Новини
Прибуття аудиторів до Києва має "підтримати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні"
27 січня, 17:25