АМКУ став на сторону олігархів-українофобів

Опінії
02.12.2022, 08:37
АМКУ став на сторону олігархів-українофобів
Фото: Facebook

Важливо! Війна війною, а обід за розкладом...

Юрист, державна уповноважена АМК України з 2015 по 2019 рік

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

В Антимонопольного комітету України, попри війну, обід за розкладом. Тому тамтешнє керівництво стабільно продовжує заробітну платню з грошей українських і західних платників податків, не тільки ні чого не робить, але й шкодить.

Прямо зараз АМКУ просуває законопроєкт під №5431, який зменшує розмір шкоди, яку олігархи та монополісти мають відшкодовувати потерпілим українцям. Якщо точніше, вдвічі!

Одразу зауважу, що у США – потрійний розмір шкоди. Натомість в Європейському союзі – одинарний + адвокатські послуги + пеня + втрачена вигода.

В Україні АМКУ турбується, що ми з вами доведемо олігархів до банкрутства, тому пропонує зменшити наші апетити. Обґрунтування: західні виборці вміють користуватися правами добросовісно, а українці – ні, тому їм можна відшкодовувати багато, а ми не заслужили.

Одночасно з цим в НАТО АМКУ звітує про виконання РНП в частині антимонопольної роботи кількістю наданих рекомендацій. Не жартую, прямо так і пишуть: «Ми надали стільки-то рекомендацій, тому вважаємо, що в антимонопольній частині план вступу до НАТО виконали».

Так, я знаю, що зараз головний ворог росія і максимально мінімізувала критику влади. Але це не привід "під шумок" протягувати свої "решашки".

Чому ми не в НАТО і чому на нашу адресу нарікають за корупцію та монополії?..

Володимиру Зеленському варто запитати у своєї подружки Ольги Піщанської. Саме таке прізвище у голови АМКУ, яке невідомо 90% українців.

І саме на її сестру була записана вілла родини Зеленських в Італії. Це, щоби ніхто не сумнівався, який вплив має пане преЗЕдент на цей орган!

Читайте також:
Опінії
Ця людина стане керівником агентства під час війни і буде очолювати його найближчі чотири роки.
вчора, 19:15
Опінії
Дружина заступника генпрокурора навесні 2022 року вивезла з України 3 890 902 грн для придбання нерухомості в Туреччині.
вчора, 10:44
Кримінал
Ексголові правління НАК «Нафтогаз України» дозволили залишити країну «на декілька днів».
вчора, 06:45
Опінії
А чи не міг би батоні Давид Арахамія наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?
23 лютого, 17:36
Кримінал
Шурма порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
23 лютого, 16:28
Політика
Андрій Єрмак призначив свого очільника на «Київміськбуд».
22 лютого, 16:40