Андрій Деркач як зразок антидержавної діяльності СБУ

Опінії
25.06.2022, 10:18
Андрій Деркач як зразок антидержавної діяльності СБУ
Фото: Facebook

24 червня 2022 року Служба безпеки України оголосила, що Андрій Деркач є державним зрадником і працює на спеціальні служби росії.

Голова Центру досліджень політичних цінностей

Соціальними мережами пішла хвиля схвальних відгуків. Що і зрозуміло, адже проросійськість діяльності Андрія Деркача була очевидною для багатьох.

От тільки при тому його постійно називають "народним депутатом України" (що справедливо, цілих 7 скликань!). І якось забувають, що Андрій Деркач – кадровий співробітник СБУ і син голови СБУ.

Яким чином і як сильно працювало СБУ на росію, у нас соромляться говорити. Доведеться нагадати, що понад 90% кадрового складу СБУ в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі зрадили присягу, перейшовши на бік ворога.

А це, на хвилиночку, понад тисячу осіб! Здається, такої масової зради не знала жодна спецслужба світу.

Ті, хто стверджуватимуть, що вся російська агентура – це наслідки діяльності лише Віктора Януковича, вводять вас в оману. Бо проблема російської агентури в СБУ набагато глибше.

Спробуйте лише проаналізувати біографії офіцерів СБУ – службовців-зрадників, – і Ви побачите, що багато хто з них прийшов у спецслужби ще до того, як Янукович став президентом. Наприклад, зрадник Олександр Ходоковський – керівник окупаційного батальйону "Восток" на Донеччині.

Той же Деркач формально став сбушником у 1994 році. Та варто поглянути, що перед тим – у 1993 році він закінчив російську спецслужбівську академію, що не завадило українській "спецслужбі" його зарахувати до своїх лав.

То коли ж був заданий проросійський напрямок діяльності СБУ? Як на мене – від моменту створення цієї спецслужби.

СБУ не була створена з чистого аркуша. КГБ в Україні було перейменовано на СБУ, тобто, на жаль, від 1991 року Україна мала і має проблеми зі своєю ж спецслужбою.

І рано чи пізно з піску доведеться виймати голову, і таки починати думати, а чи піддається ця спецслужба реформуванню взагалі. Якщо так, то як саме?

Якщо не піддається, то що має бути створено натомість, і на яких засадах? А поки... а поки ми будемо обговорювати чергових зрадників з офіцерськими корочками СБУ – чи то діючих як на Херсонщині, чи формально "у запасі" як Деркач.

Читайте також:
Кримінал
Богуслаєв навмисно заблокував виконання державного замовлення.
21 березня, 11:17
Кримінал
30 років за ґратами проведе 56-річний капітан італійського військово-морського флоту Вольтер Біот за продаж державних таємниць росіянам.
11 березня, 17:21
Кримінал
За вказівкою агресора він збирав інформацію про дислокацію Сил оборони на території регіону.
03 березня, 15:10
Світ
В Австралії викрито велику групу російських шпигунів
24 лютого, 18:02
Опінії
Німеччина повністю покрита шпигунами рф ?
19 лютого, 16:15
Світ
Нідерланди висилають частину дипломатів рф через спроби росіян працевлаштовувати шпигунів
19 лютого, 06:46