Андрій Матковський: І цілого міста мало

ПОЛТАВА
23.10.2015, 06:17

Реклама Матковського говорить про мету його спроби вдруге посісти посаду міського голови. "Місто Матковського". Половина міста вже не задовольняє. Тепер він хоче підгрести під себе все. 

Але що зробив Матковський за своєї каденції? Чим він запам'ятався полтавцям? Чим він може обґрунтувати, що місто - саме його?

 Усі пам’ятають, як Матковський на посаді міського голови будував «русскій мір» у Полтаві. На цих фото він запопадливо кланяється головному ідеологу «русского міра», патріарху московському Кирилу під час візиту останнього літом 2009 року до Криму. Тоді за вказівкою Матковського, вулиці Полтави були заставлені бігбордами та сіті-лайтами з зображеннями головного московського попа, котрий сьогодні фактично благословляє Путіна і його камарилью на вбивства українців.

За інформацією ЗМІ, під час одного з приїздів патріарха Кирила в Україну, членом його делегації був співробітник Головного розвідувального управління Росії, відомий злочинець-терорист Гіркін (Стрєлков), який минулого року розпочав криваву бійню на Донбасі. Отже, то були фактично розвідувальні візити в Україну терористів і загарбників та їхніх покровителів. Саме їх Матковський-Половинка радо зустрічав у Криму.

Не менш промовисті й ці фото Матковського з сепаратистсько-«колорадськими» стрічкою, що стала головним розпізнавальним знаком терористів і загарбників на Донбасі. Ще кілька років тому Матковський, як бачимо, красувався з цією стрічкою не лише на своїх телеканалах – повсюдно. З такою «відзнакою» його, мабуть, «на ура» обрали б очільником ДНР або захопленого загарбниками міста чи зарахували б у бандформування псевдореспублік поза конкурсом.

А це фото спочатку «віджатого» у дітей, а потім спаленого та перетвореного на «круті» магазини приміщення обласної дитячої бібліотеки імені Панаса Мирного на вулиці Гагаріна у Полтаві. Попри спротив десятків небайдужих полтавців, остаточним захопленням дитячої бібліотеки керувала одна з найближчих соратниць Матковського, подруга його родини, власниця ресторанно-готельного комплексу «Палаццо» Олена Шуліка. Тоді вона «повчала» приголомшених бібліотекарів та інших захисників книгозбірні брудною лайкою.

До речі, її «Палаццо» збудували на місці будинку-пам`ятки архітектури, який поплічники Матковського «віджали» у служби спецзв’язку, тобто у патронованої СБУ воєнізованої державної структури. Сьогодні Олена Шуліка очолює міську організацію партії «Укроп» і балотується до міськради як «перший кандидат» від цієї партії. Мабуть, «матковці» ще не все «віджали» у дітей, держави і міста.

На останньому фото зафіксовано епізод, коли у жовтні 2008 року під стіни мерії з гаслом «Матковський, схаменись – всього не забереш!» вийшли активісти міської організації Українського товариства глухих. Задля того, щоб нажитися на фактичному перепродажу ласої ділянки землі поблизу Центрального ринку, навіть у цих знедолених людей Матковський і гоп-компанія відібрали тоді територію книжкового ярмарку, де УТОГ планував розпочати своє будівництво. 

Якщо Андрій, будучи "Половинкою", стільки "гарного" зробив для міста, уявімо лише, що він зможе зробити, підібравши під себе всю Полтаву.

То, може, треба думати й аналізувати, а не покірно, наче раби, йти отримувати аптечки й віддавати свій голос за подачку.

Згадайте з історії, чи не так само покірно людей заводили в приміщення смерті у концтаборах...

На нас із вами відповідальність за майбутнє наших дітей. Не дамо казнокрадам і "Запальничкам" учергове знищити місто й обікрасти його. Полтава - місто полтавців, а не Матковського.

Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12