Андрій Наумов – «убивця» СБУ на гроші Кремля

КРИМІНАЛ
26.03.2023, 18:25
Андрій Наумов – «убивця» СБУ на гроші Кремля
Фото: Схеми

Колишній голова управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України й заступник лейтенанта Івана Баканова "заліг на дно" у Белграді.

Хоча має всі законні підстави сидіти на лаві підсудних у Києві за сприянням захопленню російськими окупантами Чорнобильської атомної електростанції під час торішнього вторгнення.

Адже не секрет, Андрій Наумов цілеспрямовано знищував офіцерів, про що в етері радіо "NV" заявив директор Аґентства з реформування сектору безпеки, генерал-майор запасу СБУ ​Віктор Ягун.

Доволі прикметно, що у південних областях відвертим шкідництвом на вимогу кремлівського агента Наумову займався затриманий керівник Кримського регіонального управління СБУ Олег Кулініч.

«Те, що Наумов накоїв своїми брудними ручками, – це не можливо передати словами. Я особисто спілкувався з багатьма людьми, яким цим покидьком були поламані долі. Я не знаю, чи чули ви, але Наумов справді йшов по головах, знищував найкращих офіцерів спецслужби, вибудовуючи свою кар'єру. Він свідомо не бачив у структурі СБУ відвертих прихильників так званого "русскава міра", які навіть не ховалися.

Тепер, у тому числі й завдяки бездіяльності Наумову, низка населених пунктів України під окупацією, а його колишні підлеглі дають свідчення у державній зраді. Фактично, всі ці люди були напряму дотичні до роботи на ворога. Тож я сподіваюся, що цей етап у діяльності спецслужби вже пройдений, і очищення всередині не буде йти як треба», – заявив Віктор Ягун.

Окремо директор Аґентства з реформування сектору безпеки та генерал-майор запасу СБУ додав, що коли якийсь з офіцерів спецслужби стояв на заваді втіленню забаганок Наумова, то заступник Баканова просто усував такого співробітника.

«Наумов створив таку структуру, яка підпорядкувала собі митницю. Для чого внутрішній безпеці був необхідний доступ до кордону, очевидна: він хотів розв'язувати свої особисті питання, усуваючи незгідних, замінюючи собою оперативників, які виконували чесно свої обов'язки. Коли ж співробітники протестували, то за підписом Наумова виходив внутрішній документ, як тавро, що є нібито підозра у сумнівності цих патріотично налаштованих офіцерів, яких слід ретельно перевірити, а до того усунути від виконання обов'язків і здійснити внутрішнє розслідування. Тепер цих оббріханих людей важко повернути в СБУ, і особливо на фронт, бо їм не довіряють свої ж», – пояснив Віктор Ягун.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чим менше українці говорять публічно про діяльність вітчизняної спецслужби, тим краще вона працює і навіть встигає самоочищуватися.

Читайте також:
Політика
Україна припускає свою участь у китайському мирному саміті за участю московії
20 червня, 15:38
Війна
Справу Кулініча слухають у закритому режимі. Прокурори злякалися, що свідчення Кулініча дискредитують керівництво держави.
20 червня, 09:45
Опінії
Майже кожен пункт комюніке 2022 року — це державна зрада, капітуляція, порушення Конституції.
19 червня, 11:32
Політика
Особа, яка давно отаборилася на дунайських берегах у Будапешті, тепер переїде до Страсбурґа. Віктор Орбан допоміг усім, чим міг.
16 червня, 18:41
Новини
Її звинувачують у роботі на «виборчий штаб» партії путіна. Вона отримала за це понад 35 млн російських рублів.
11 червня, 13:20
Війна
СБУ опублікувала список співробітників, які перейшли на бік ворога в Криму. Але мовчить про зрадників, які залишалися на початок 2022 року
11 червня, 09:05