Андрій Павелко вкрав понад мільярд гривень з УАФ

КРИМІНАЛ
19.04.2024, 09:28
Андрій Павелко вкрав понад мільярд гривень з УАФ

Аудиторська компанія AC Crowe Ukraine зафіксувала відтік активів на суму понад 1 мільярд 342 мільйони 900 тисяч гривень.

Українська асоціація футболу (УАФ) оприлюднила попередні результати аудиту діяльності організації за 2015-2023 роки, коли президентом був Андрій Павелко.

Як повідомив офіційний сайт УАФ, зараз аудиторська компанія AC Crowe Ukraine зафіксувала відтік активів на суму 1 мільярд 342 мільйони 900 тисяч гривень.

«Основні збитки завдані операціями з офшорними компаніями, втратами коштів через використання депозитів, витратами, пов'язаними із завищенням вартості придбаних товарів/робіт/послуг» – йдеться у повідомленні.

Цей результат є попереднім. Остаточну суму буде вказано у фінальному документі, який аудитори зроблять у найближчі три місяці.

Нагадаємо, Андрій Шевченко наприкінці січня замінив на посаді президента УАФ Андрія Павелка, який тоді перебував у СІЗО у справі про корупцію на будівництві заводу з виготовлення штучної трави для футбольних полів.

Ще одним фігурантом справи є колишній генсек організації Юрій Запісоцький.

При цьому наприкінці лютого Павелко вийшов на волю. Він перебував за ґратами понад 8 місяців.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
За колишнього очільника Офісу президента Андрія Єрмака внесли ще 30 мільйонів гривень застави.
12:23
Кримінал
Колишньому прем’єр-міністру Литви Гінтаутасу Палуцкасу оголосили підозру у незаконному збагаченні.
вчора, 21:57
Кримінал
Андрій Єрмак, якого нещодавно відправили під варту, перебуває в платній камері слідчого ізолятора.
вчора, 20:21
Кримінал
Стало відомо, хто саме вніс перші 14,5 мільйона гривень застави за Єрмака.
вчора, 15:45
Кримінал
У пресслужбі ВАКС, на рахунки вже почали надходити кошти. Наразі внесено 14,5 млн гривень.
вчора, 14:55
Кримінал
Роза Тапанова з «Укрнафти» та юристи Asters можуть сплатити 140 мільйонів за Єрмака.
вчора, 11:28