Анонс: гастролі «Кварталу-95» у Конституційному Суді України

ПОЛТАВА
10.06.2019, 18:23

11 червня о 10 годині ранку пан Зеленський – президент схибленої електоральної більшості – має намір влаштувати чергове шоу. Наразі майданчиком обрано Конституційний Суд. Недовчений юрист з дипломом заявив про тверду впевненість у знанні законодавства і, осібно, механізму його знищення.

Анонсований у кращих квартальних традиціях візит, певно, буде здійснений на велосипеді наввипередки з натовпом плебсу, котрого тепер і хлібом не годуй – дай потриматися за засуканий рукав крепової сорочки на тренажерному організмові свого слуги-кумира. Притім троє з чотирьох плебеїв і гадки не матимуть про причину своєї і свого президента хресної ходи до того «клоповника» ‒ «всі побігли, і я побіг».

Як з'ясувалося, попередники новоспеченого українського Робесп'єра (тому навіженому, поведеному на революційній доцільності мусью закони теж були не писані) двадцять вісім років викликáли суддів до себе «на килим» і чехвостили у мантію, шапку Магістра і Конституцію до тих пір, доки замордований правник не присягався на вірність діючій на той момент олігархічній Мамоні. Принаймні, такою уявляється взаємодія судової і президентської гілок влади до приходу гіпердемократичної команди Зе. Відтепер, як заявив головний юрист у черговому відеозверненні (хоч би раз звернувся через газету, приїлись вже оці кліпи-булли urbi et orbi), буде навпаки: конституалістів навертатимуть на шлях істинний безпосередньо на робочих місцях на Жилянській, 14. 11 червня – прогонка.

Хтось би із «разумкових» пояснив своєму шоумену, що «величезний запит українського народу», який понесе Зеленський до КС у вівторок, міг би послугувати спонукою хіба що асоціальному цигану для маніпуляцій із сонцем. Народні запити подібного штибу практикуючі юристи іменують зазвичай невіглаством. Та й романтичне колись кармалюцтво на фініші другого десятка третього тисячоліття від Р.Х. не в тренді.

А для суддів КС 11 червня – дійсно судний день: визнають авантюру клоуна з указом про розпуск Верховної Ради конституційною – на згадку про подію отримають по примірнику Конституції з автографами дуету роялістів (Зеленського з братом Цицько). Воно того вартує.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
24 лютого, 10:38